Etkinlik sona ermiştir.

Etkinlik Detay

Glow Night ta parlamaya hazır ol 3 Şubat Cuma akşamı Kadıköy Groundy de düzenleyeceğimiz Glow Night ta en parıltılı halinle göz kamaştırmaya hazır mısın?

Konseptimiz tamamen parıltı üzerine kurulmuştur. Etkinlik alanımız parlak simlerle süslenecek olup biletlerinize dahil olan içecekleriniz de isteğe bağlı olarak simli bardaklar da olacaktır.

⭐️Etkinliğimize özel dresscode bulunmamaktadır. İsteyen misafirlerimiz simli kıyafet giyebilir.

⭐️Bu ışıltılı gecenin en ışıltılı giyinen misafirlerine özel birer içki ikramımız olacaktır.

STAND&LOCA FİYATLARI İÇİN: 0 (541) 911 05 68

Etkinlik Kuralları

Girişlerde kadın ve erkek oranına dikkat edilecektir.

18 yaşın altındaki katılımcılar etkinliğe alınmayacaktır.

Satın alınan biletlerde iptal, iade ve değişiklik yapılmamaktadır.

Organizatör, programda ve bilet fiyatlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

biletimGO ve Bilet Satış Noktaları harici mecralardan alınan biletlerin sorumluluğu katılımcıya aittir.

Organizatör, etkinliğe uygun görülmeyen kişileri bilet ücreti iade edilmek şartıyla alana kabul etmeme hakkını saklı tutar.

Organizatör, etkinliğin başlangıcından itibaren katılımcıların huzurunu bozabilecek ve etkinliğe zarar verebilecek davranışta bulunanlara bilet iadesi yapmaksızın etkinlik alanından uzaklaştırma hakkına sahiptir.

Katılımcılar etkinlik alanına girişleriyle, etkinlik boyunca video ve fotoğraflarının çekilmesini; çekilen video ve fotoğrafların organizatör tarafından tüm mecralardan halka açık olarak kullanılabileceğini kabul etmiş sayılır.

Etkinlik alanına yiyecek, içecek, plastik şişe, teneke kutu, yanıcı, patlayıcı ve yasaklı madde, parlayıcı kesici ve/veya delici olarak kullanılabilecek her türlü alet, lazer imleci ve her türlü yasa dışı madde ile girmek yasaktır.

Bilet satın alanlar, güvenlik ekibinin belirleyeceği üst ve çanta araması dahil her türlü güvenlik önlemini kabul etmiş sayılır. Bu önlemlere uymak istemeyen katılımcıların, etkinliğe giriş haklarının iptal edileceği gibi bilet iadeleri de yapılmayacaktır.

Etkinlik Bilgileri

Başlangıç Şubat 03, 2023 21:00
Bitiş Şubat 04, 2023 04:00
Organizatör Üsküdar Event
Kategori Parti
Groundy Kadıköy Osmanağa, Osmancık Sokak, No:3/A, 34714 - Kadıköy / İstanbul

Yorumlar