Etkinlik sona ermiştir.

Etkinlik Detay

İlki dolu dolu geçen GOOD OLD DAYS etkinliğimizi ikinci kez 17 mayısta sizlerle tekrar buluşturuyoruz!

Hanginiz Facebook'ta en sevdiği ünlünün fan sayfasını beğenmedi? Hanginiz Facebook'ta idol olarak gördüğü ünlüyü profil yapmadı? Hanginiz Facebook'ta favori ünlüsü için kıyasıya rakip fan gruplarına savaş açmadı?

İnternetin yeni yeni hayatımızın bir parçası olduğu dönemlerde hepimiz idollerimizi bağrımıza bastık şarkılarını fanatikler gibi dinleyip, destekledik. O yılların çocuklarına özel, o yılların çocuklarını o döneme götürecek parti Heidi Presents ve Skar.co farkıyla geliyor!

En sevdiğiniz ünlüden ilham alarak gelebileceğiniz tema partide size özel hazırlanmış playlist'le çılgınlar gibi dans etmeye şimdiden hazır olun!

*En iyi görünümle gelen kişiye sürpriz hediyeler olacaktır!

Etkinlik Kuralları

18 yaşın altındaki katılımcılar etkinliğe alınmayacaktır.

Satın alınan biletlerde iptal, iade ve değişiklik yapılmamaktadır.

Organizatör, programda ve bilet fiyatlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

biletimGO ve Bilet Satış Noktaları harici mecralardan alınan biletlerin sorumluluğu katılımcıya aittir.

Organizatör, etkinliğe uygun görülmeyen kişileri bilet ücreti iade edilmek şartıyla alana kabul etmeme hakkını saklı tutar.

Organizatör, etkinliğin başlangıcından itibaren katılımcıların huzurunu bozabilecek ve etkinliğe zarar verebilecek davranışta bulunanlara bilet iadesi yapmaksızın etkinlik alanından uzaklaştırma hakkına sahiptir.

Katılımcılar etkinlik alanına girişleriyle, etkinlik boyunca video ve fotoğraflarının çekilmesini; çekilen video ve fotoğrafların organizatör tarafından tüm mecralardan halka açık olarak kullanılabileceğini kabul etmiş sayılır.

Etkinlik alanına yiyecek, içecek, plastik şişe, teneke kutu, yanıcı, patlayıcı ve yasaklı madde, parlayıcı kesici ve/veya delici olarak kullanılabilecek her türlü alet, lazer imleci ve her türlü yasa dışı madde ile girmek yasaktır.

Bilet satın alanlar, güvenlik ekibinin belirleyeceği üst ve çanta araması dahil her türlü güvenlik önlemini kabul etmiş sayılır. Bu önlemlere uymak istemeyen katılımcıların, etkinliğe giriş haklarının iptal edileceği gibi bilet iadeleri de yapılmayacaktır.

Etkinlik Bilgileri

Başlangıç Mayıs 17, 2024 20:00
Bitiş Mayıs 18, 2024 01:00
Organizatör HeidiSwiftie
Kategori Parti
Bang Over İstanbul Kara Mustafa Paşa Mahallesi, Döşemeci Sk. No:5 Karaköy Beyoğlu, İstanbul

Yorumlar

person
mail