Avantajlı Dönem (Sınırlı Sayıda)
Bilet Fiyatı 140.00 Tükendi
Genel Giriş Bileti
Bilet Fiyatı 170.00 Satın Al

Etkinlik Detay

Sevgili Upper East Siders,

Hazır olun, çünkü şehrin en şık ve skandal partisi kapıda! Gossip Girl, şehrin gizli sırlarını açığa çıkarmaya, lüks yaşamın zirvesindeki gençlik kültürünü kutlamaya ve tabii ki, unutulmaz anılara imza atmaya geliyor.

🌟 Tarih : 01.03.2024

🕰 Saat : 20:00

📍 Yer: Route Selanik / Ankara

PARTİ DETAYLARI:

👗 Dress Code: Upper East Side'nın en şık haliyle gelin! Dizinin unutulmaz karakterleri gibi stilinizi konuşturun. Klasik, şık ve tabii ki biraz da skandal!

🎶 2000'ler ve 2010'ların Başlarından En Popüler Pop Şarkıları: Gecenin sürükleyici atmosferinde dans pistinde kaybolun. Britney'nin cazibesi, Rihanna'nın şemsiyesi ve Gaga'nın poker yüzüyle dolu unutulmaz bir müzik ziyafeti sizi bekliyor.

🔍 Ödül: En iyi kombinle gelen bir kişiye 2000 TLlik tüm Inditex markalarında geçerli hediye çeki!

📸 Gossip Girl Dekoru: Upper East Side'ın göz alıcı lüksü ve Gossip Girl'ün ikonik şıklığıyla dekore edilmiş mekanımızda, kendinizi dizinin baş karakterleri gibi hissedeceksiniz. Özel fotoğraf köşeleri ve unutulmaz anlarla dolu bu gecede, her an bir skandala dönüşebilir!

Bu muhteşem gece için biletler sınırlı olacak, bu nedenle erken rezervasyon yapmayı unutmayın!

Gelin, Upper East Side'ın nefes kesen dünyasına dalın ve Gossip Girl partisiyle bu unutulmaz geceyi paylaşın. Şehrin nabzını tutan tek kişi sensin. Beklemede kal, çünkü Gossip Girl’ün gözleri senin üzerinde!

Biletler biletimGo’da!

XOXO,

Gossip Girl

Etkinlik Kuralları

Girişlerde kadın ve erkek oranına dikkat edilecektir.

18 yaşın altındaki katılımcılar etkinliğe alınmayacaktır.

Satın alınan biletlerde iptal, iade ve değişiklik yapılmamaktadır.

Organizatör, programda ve bilet fiyatlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

biletimGO ve Bilet Satış Noktaları harici mecralardan alınan biletlerin sorumluluğu katılımcıya aittir.

Organizatör, etkinliğe uygun görülmeyen kişileri bilet ücreti iade edilmek şartıyla alana kabul etmeme hakkını saklı tutar.

Organizatör, etkinliğin başlangıcından itibaren katılımcıların huzurunu bozabilecek ve etkinliğe zarar verebilecek davranışta bulunanlara bilet iadesi yapmaksızın etkinlik alanından uzaklaştırma hakkına sahiptir.

Katılımcılar etkinlik alanına girişleriyle, etkinlik boyunca video ve fotoğraflarının çekilmesini; çekilen video ve fotoğrafların organizatör tarafından tüm mecralardan halka açık olarak kullanılabileceğini kabul etmiş sayılır.

Etkinlik alanına yiyecek, içecek, plastik şişe, teneke kutu, yanıcı, patlayıcı ve yasaklı madde, parlayıcı kesici ve/veya delici olarak kullanılabilecek her türlü alet, lazer imleci ve her türlü yasa dışı madde ile girmek yasaktır.

Bilet satın alanlar, güvenlik ekibinin belirleyeceği üst ve çanta araması dahil her türlü güvenlik önlemini kabul etmiş sayılır. Bu önlemlere uymak istemeyen katılımcıların, etkinliğe giriş haklarının iptal edileceği gibi bilet iadeleri de yapılmayacaktır.

Etkinlik Bilgileri

Başlangıç Mart 01, 2024 20:00
Bitiş Mart 02, 2024 01:00
Organizatör Petersays Events
Kategori Parti
Route Selanik Ankara Meşrutiyet Mahallesi Selanik Caddesi No: 70 - Çankaya / Ankara
Etkinlik Sayfaları

Yorumlar

person
mail