Etkinlik sona ermiştir.

Etkinlik Detay

KAÇ YIL GEÇTİ ARADAN AYRI?

Çocukluk hayallerimizi, tekrar bir araya gelmeyi ve veda konserini HER ŞEYE RAĞMEN rafa kaldırsalar da ikonik konser atmosferini yaşayamayanlar ve tekrar yaşamak isteyenler için 16 Şubat Cuma gecesi tarihin en büyük manifestini gerçekleştirmek için çağırılıyorsunuz!! BİR ÖMÜR BOYU BERABER?!

Gece boyu büyük sürprizler, hiçbir yerde duymadığınız remix şarkılar ve geceye en iyi gelen 4 kişiye ödül verilecektir!

*SKAR.CO & HeidiPresents ortak etkinliğidir

Etkinlik Kuralları

18 yaşın altındaki katılımcılar etkinliğe alınmayacaktır.

Satın alınan biletlerde iptal, iade ve değişiklik yapılmamaktadır.

Organizatör, programda ve bilet fiyatlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Organizatör, etkinliğin başlangıcından itibaren katılımcıların huzurunu bozabilecek ve etkinliğe zarar verebilecek davranışta bulunanlara bilet iadesi yapmaksızın etkinlik alanından uzaklaştırma hakkına sahiptir.

Katılımcılar etkinlik alanına girişleriyle, etkinlik boyunca video ve fotoğraflarının çekilmesini; çekilen video ve fotoğrafların organizatör tarafından tüm mecralardan halka açık olarak kullanılabileceğini kabul etmiş sayılır.

Etkinlik alanına yiyecek, içecek, plastik şişe, teneke kutu, yanıcı, patlayıcı ve yasaklı madde, parlayıcı kesici ve/veya delici olarak kullanılabilecek her türlü alet, lazer imleci ve her türlü yasa dışı madde ile girmek yasaktır.

Bilet satın alanlar, güvenlik ekibinin belirleyeceği üst ve çanta araması dahil her türlü güvenlik önlemini kabul etmiş sayılır. Bu önlemlere uymak istemeyen katılımcıların, etkinliğe giriş haklarının iptal edileceği gibi bilet iadeleri de yapılmayacaktır.

Etkinlik Bilgileri

Başlangıç Şubat 16, 2024 20:00
Bitiş Şubat 17, 2024 02:00
Organizatör Mert Ercan
Kategori Parti
Feraye Nevizade Teras Hüseyinağa Mahallesi Kameriye Sokak Nevizade Sokak No: 11/A - Beyoğlu / İstanbul
Etkinlik Sayfaları

Yorumlar

person
mail