Etkinlik sona ermiştir.

Etkinlik Detay

Trick or Treat!

Yılın en özel günlerinden birine hazır mısın? 31 Ekim günü sokakların birbirinden farklı ve birbirinden korkunç kostümlerle dolu olduğu bu gecede sizleri Limoncello ve Yoda da ağırlıyoruz.

Bu özel gecede; gecenin en iyi erkeği, gecenin en iyi kadını ve en iyi çifti olmak üzere 3 farklı ödül 6 farklı jürimiz tarafından dağıtılacaktır.

İçeride Halloween’a özel düzenlenen shotlarınızı kapmayı unutmayın! Bizlere 2 farklı mekanda toplam 5 DJ'in eşlik edeceği bu özel gecede R&B müziği doruklarına kadar tadacağız! Limoncello'da BIG SMOKE ve bir özel dj, Yoda'da ise Berat Çakır, Emre Demirağ ve Emirhan deniz bizlere eşlik edecektir.

Tek biletle iki mekana da giriş hakkınız mevcuttur.

Erken dönem avantajlı bilet fiyatlarından mutlaka faydalanın. Orada görüşmek üzere!

Etkinlik Kuralları

Girişlerde kadın ve erkek oranına dikkat edilecektir.

18 yaşın altındaki katılımcılar etkinliğe alınmayacaktır.

Satın alınan biletlerde iptal, iade ve değişiklik yapılmamaktadır.

Organizatör, programda ve bilet fiyatlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Organizatör, etkinliğin başlangıcından itibaren katılımcıların huzurunu bozabilecek ve etkinliğe zarar verebilecek davranışta bulunanlara bilet iadesi yapmaksızın etkinlik alanından uzaklaştırma hakkına sahiptir.

Katılımcılar etkinlik alanına girişleriyle, etkinlik boyunca video ve fotoğraflarının çekilmesini; çekilen video ve fotoğrafların organizatör tarafından tüm mecralardan halka açık olarak kullanılabileceğini kabul etmiş sayılır.

Etkinlik alanına yiyecek, içecek, plastik şişe, teneke kutu, yanıcı, patlayıcı ve yasaklı madde, parlayıcı kesici ve/veya delici olarak kullanılabilecek her türlü alet, lazer imleci ve her türlü yasa dışı madde ile girmek yasaktır.

Etkinlik Bilgileri

Başlangıç Ekim 31, 2022 22:00
Bitiş Kasım 01, 2022 04:00
Organizatör 321 Organizasyon
Kategori Parti
Limoncello Akaretler
Etkinlik Sayfaları

Yorumlar

person
mail