Etkinlik sona ermiştir.

Etkinlik Detay

Hayrola Karyola Tiyatro Oyunu

Yaş Sınırı: 12+

Süre: 85 dk.

90'lı yılların sıcaklığını hissedeceğiniz bir oyun..

90'lı yıllarda geçen bir Ferhan Şensoy oyunudur. 

Enflasyon zede zavallı Hüseyin, peş parasızlığını kıvançla sürdürdüğü morcivert günlerde ilerde evlenmeyi şavulladığı sevgilisi zavalsız Seval’inde ısrarıyla ev bakma ön çalışmalarına başlamış ve fakat adi komisyoncular evi göstermeye de ayrıca ve özellikle para kestikleri için zavallı Hüseyin evlere şimdilik şöyle bir dışarıdan bakabilmektedir. Bankamı soysam? Milli piyangoya mı takılsam? kendimi ve olayları intihar mı etsem ? gibi duygular arasında çırpınan Hüseyin’i, Seval deniz kıyısında bir bankta bir süredir beklemekte, deniz ve martılar görünmemektedir.

KADRO

Dilek Burcu Koçak
Berkan Karsu
Zahide Nalbant Türker
Ufuk Gökçe
Hilal Işık
Ayhan Balıkçı
Sedat Azıklıoğlu
Çağlar Sarıhan

Etkinlik Kuralları

Satın alınan biletlerde iptal, iade ve değişiklik yapılmamaktadır.

Organizatör, programda ve bilet fiyatlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

biletimGO ve Bilet Satış Noktaları harici mecralardan alınan biletlerin sorumluluğu katılımcıya aittir.

Organizatör, etkinliğe uygun görülmeyen kişileri bilet ücreti iade edilmek şartıyla alana kabul etmeme hakkını saklı tutar.

Organizatör, etkinliğin başlangıcından itibaren katılımcıların huzurunu bozabilecek ve etkinliğe zarar verebilecek davranışta bulunanlara bilet iadesi yapmaksızın etkinlik alanından uzaklaştırma hakkına sahiptir.

Katılımcılar etkinlik alanına girişleriyle, etkinlik boyunca video ve fotoğraflarının çekilmesini; çekilen video ve fotoğrafların organizatör tarafından tüm mecralardan halka açık olarak kullanılabileceğini kabul etmiş sayılır.

Etkinlik alanına yiyecek, içecek, plastik şişe, teneke kutu, yanıcı, patlayıcı ve yasaklı madde, parlayıcı kesici ve/veya delici olarak kullanılabilecek her türlü alet, lazer imleci ve her türlü yasa dışı madde ile girmek yasaktır.

Bilet satın alanlar, güvenlik ekibinin belirleyeceği üst ve çanta araması dahil her türlü güvenlik önlemini kabul etmiş sayılır. Bu önlemlere uymak istemeyen katılımcıların, etkinliğe giriş haklarının iptal edileceği gibi bilet iadeleri de yapılmayacaktır.

Etkinlik Bilgileri

Başlangıç Mayıs 26, 2024 18:00
Bitiş Mayıs 26, 2024 19:30
Kategori Tiyatro
Serdivan Bil Koleji Sahnesi Bahçelievler mah. Muhsin Yazıcıoğlu Bulv. No:70 Serdivan / SAKARYA
Etkinlik Sayfaları

Yorumlar

person
mail