Etkinlik sona ermiştir.

Etkinlik Detay

Şehrin en havalı ekibi;

4 yılı aşkın süredir, Türkiye’de voleybol severleri bir arayan getiren ve çeşitli şehirlerde voleybol müsabakaları düzenleyen, ülkenin en büyük voleybol markası @hobbyvoleybol‘un ilk kez projelendireceği "HOBBY VOLEYBOL YAZA MERHABA PARTİSİ" hikayesini gerçekleştirmeye hazırlanıyor!

Bu hikaye; 3 Haziran Cumartesi günü yakın zamanda açılmasına rağmen şehirde adından sıkça söz ettirmeyi başarmış işletme Sir Wiston Pub‘da gerçekleşiyor olacak.

Voleybol severlerle beraber bir çok spor severin bir arada olacağı bu etkinlik İlk dönem biletleri satışta!

Biletler, etkinlik gişesi ve @biletimGO‘da!

Etkinlik Kuralları

Girişlerde kadın ve erkek oranına dikkat edilecektir.

18 yaşın altındaki katılımcılar etkinliğe alınmayacaktır.

Satın alınan biletlerde iptal, iade ve değişiklik yapılmamaktadır.

Organizatör, programda ve bilet fiyatlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

biletimGO ve Bilet Satış Noktaları harici mecralardan alınan biletlerin sorumluluğu katılımcıya aittir.

Organizatör, etkinliğe uygun görülmeyen kişileri bilet ücreti iade edilmek şartıyla alana kabul etmeme hakkını saklı tutar.

Organizatör, etkinliğin başlangıcından itibaren katılımcıların huzurunu bozabilecek ve etkinliğe zarar verebilecek davranışta bulunanlara bilet iadesi yapmaksızın etkinlik alanından uzaklaştırma hakkına sahiptir.

Katılımcılar etkinlik alanına girişleriyle, etkinlik boyunca video ve fotoğraflarının çekilmesini; çekilen video ve fotoğrafların organizatör tarafından tüm mecralardan halka açık olarak kullanılabileceğini kabul etmiş sayılır.

Etkinlik alanına yiyecek, içecek, plastik şişe, teneke kutu, yanıcı, patlayıcı ve yasaklı madde, parlayıcı kesici ve/veya delici olarak kullanılabilecek her türlü alet, lazer imleci ve her türlü yasa dışı madde ile girmek yasaktır.

Bilet satın alanlar, güvenlik ekibinin belirleyeceği üst ve çanta araması dahil her türlü güvenlik önlemini kabul etmiş sayılır. Bu önlemlere uymak istemeyen katılımcıların, etkinliğe giriş haklarının iptal edileceği gibi bilet iadeleri de yapılmayacaktır.

Etkinlik Bilgileri

Başlangıç Haziran 03, 2023 21:00
Bitiş Haziran 04, 2023 02:00
Organizatör Hobby Voleybol
Kategori Parti
Folkart Sir Winston Pub Adalet Mahallesi, Manas Bulvarı, Yan Yol, No:47 - İzmir
Etkinlik Sayfaları

Yorumlar

person
mail