Giriş Bileti
Bilet Fiyatı 300.00 Satın Al

Etkinlik Detay

🌟  Hollywood Gecesi Boaz Middle'da! 🌟

28 Şubat'ta, Boaz Middle'da unutulmaz bir Hollywood partiye davetlisiniz! Şıklığı ve eğlenceyi bir araya getireceğimiz bu gece, Oscar sermonisinde yerinizi alın şıklığınızı konuşturun. En şık kombinleriniz ile gecenin yıldızı siz olun!! Ancak, dress code'a uymak zorunlu değil; özgürce tarzınızı konuşturabilirsiniz!

Parti boyunca sizi eğlenceli sürprizler ve müthiş bir atmosfer bekliyor. Gecenin sonunda, en şık giyinen konuğumuza Oscar seremonimizde Oscar ödülünü takdim edeceğiz. Ayrıca sizi bekleyen özel bir ödülü de biz vereceğiz.

Bu unutulmaz geceye katılın, Hollywood'un büyülü dünyasını Boaz Middle'da yaşayın!  🌟✨

Etkinlik Kuralları

Girişlerde kadın ve erkek oranına dikkat edilecektir.

18 yaşın altındaki katılımcılar etkinliğe alınmayacaktır.

Satın alınan biletlerde iptal, iade ve değişiklik yapılmamaktadır.

Organizatör, programda ve bilet fiyatlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

biletimGO ve Bilet Satış Noktaları harici mecralardan alınan biletlerin sorumluluğu katılımcıya aittir.

Organizatör, etkinliğin başlangıcından itibaren katılımcıların huzurunu bozabilecek ve etkinliğe zarar verebilecek davranışta bulunanlara bilet iadesi yapmaksızın etkinlik alanından uzaklaştırma hakkına sahiptir.

Katılımcılar etkinlik alanına girişleriyle, etkinlik boyunca video ve fotoğraflarının çekilmesini; çekilen video ve fotoğrafların organizatör tarafından tüm mecralardan halka açık olarak kullanılabileceğini kabul etmiş sayılır.

Etkinlik alanına yiyecek, içecek, plastik şişe, teneke kutu, yanıcı, patlayıcı ve yasaklı madde, parlayıcı kesici ve/veya delici olarak kullanılabilecek her türlü alet, lazer imleci ve her türlü yasa dışı madde ile girmek yasaktır.

Bilet satın alanlar, güvenlik ekibinin belirleyeceği üst ve çanta araması dahil her türlü güvenlik önlemini kabul etmiş sayılır. Bu önlemlere uymak istemeyen katılımcıların, etkinliğe giriş haklarının iptal edileceği gibi bilet iadeleri de yapılmayacaktır.

Etkinlik Bilgileri

Başlangıç Şubat 28, 2024 23:00
Bitiş Şubat 29, 2024 04:00
Organizatör Jurnal Organizasyon
Kategori Parti
Boâz Middle Kuruçeşme Mahallesi Muallim Naci Caddesi No: 91 - Beşiktaş / İstanbul
Etkinlik Sayfaları

Yorumlar

person
mail