Etkinlik sona ermiştir.

Etkinlik Detay

  • 8 Mart gecesi eğlencenin ve komedinin adresi Rakkas Sahne! 
  • Körkütük Show programı ile bizlere bu eğlenceyi sunan Özgür Eraslan o gece Ordu’ya yeni bir soluk aldırmak için bizlerle buluşuyor.
  • Ordu’da her zaman yeniliklere öncülük eden Moonstone Organizasyon ve ODÜ’LÜLER ekibi bu organizasyonda da yine aynı heyecanı sürdürmeye devam ediyor. 

Etkinlik Kuralları

Girişlerde kadın ve erkek oranına dikkat edilecektir.

18 yaşın altındaki katılımcılar etkinliğe alınmayacaktır.

Satın alınan biletlerde iptal, iade ve değişiklik yapılmamaktadır.

Organizatör, programda ve bilet fiyatlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

biletimGO ve Bilet Satış Noktaları harici mecralardan alınan biletlerin sorumluluğu katılımcıya aittir.

Organizatör, etkinliğe uygun görülmeyen kişileri bilet ücreti iade edilmek şartıyla alana kabul etmeme hakkını saklı tutar.

Organizatör, etkinliğin başlangıcından itibaren katılımcıların huzurunu bozabilecek ve etkinliğe zarar verebilecek davranışta bulunanlara bilet iadesi yapmaksızın etkinlik alanından uzaklaştırma hakkına sahiptir.

Katılımcılar etkinlik alanına girişleriyle, etkinlik boyunca video ve fotoğraflarının çekilmesini; çekilen video ve fotoğrafların organizatör tarafından tüm mecralardan halka açık olarak kullanılabileceğini kabul etmiş sayılır.

Etkinlik alanına yiyecek, içecek, plastik şişe, teneke kutu, yanıcı, patlayıcı ve yasaklı madde, parlayıcı kesici ve/veya delici olarak kullanılabilecek her türlü alet, lazer imleci ve her türlü yasa dışı madde ile girmek yasaktır.

Bilet satın alanlar, güvenlik ekibinin belirleyeceği üst ve çanta araması dahil her türlü güvenlik önlemini kabul etmiş sayılır. Bu önlemlere uymak istemeyen katılımcıların, etkinliğe giriş haklarının iptal edileceği gibi bilet iadeleri de yapılmayacaktır.

Etkinlik Bilgileri

Başlangıç Mart 08, 2024 20:30
Bitiş Mart 08, 2024 23:50
Organizatör Moonstone Organizasyon
Kategori Sahne
Rakkas Sahne Restoran Kirazlimanı Mahallesi Atatürk Bulvarı D: 49/A - Altınordu / Ordu
Etkinlik Sayfaları

Yorumlar

person
mail