Etkinlik sona ermiştir.

Etkinlik Detay

BELIEBERS!  JUSTIN BIEBER NIGHT İÇİN HAZIR MISINIZ? Justin’e yeniden aşık olacağınız özel dekorlar ve fotoğraf çekinme alanlarıyla birlikte en sevdiğiniz Justin şarkılarına deli gibi dans edip bağıra bağıra eşlik edeceğiniz, inanılmaz nostaljik bir geceye hazır olun! 

İçinizdeki çocuğu iyileştirecek bu gecede sürpriz ödüllü bir kostüm yarışmamız olacak ve hep birlikte en “Justin Bieber” giyineni seçeceğiz. Aynı zamanda Justin Bieber temalı özel kokteyllerimize, dekorlarımıza ve geceye özel merchlerimize göz atmayı unutmayın.

Fandom ruhunu yeniden canlandıracağımız bu gece için 19 Mayıs pazar günü Dorock XL Kadıköy’de buluşuyoruz. Sanaldan arkadaşlarınıza haber vermeyi unutmayın!

Etkinlik Kuralları

18 yaşın altındaki katılımcılar etkinliğe alınmayacaktır.

Satın alınan biletlerde iptal, iade ve değişiklik yapılmamaktadır.

Organizatör, programda ve bilet fiyatlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

biletimGO ve Bilet Satış Noktaları harici mecralardan alınan biletlerin sorumluluğu katılımcıya aittir.

Organizatör, etkinliğe uygun görülmeyen kişileri bilet ücreti iade edilmek şartıyla alana kabul etmeme hakkını saklı tutar.

Organizatör, etkinliğin başlangıcından itibaren katılımcıların huzurunu bozabilecek ve etkinliğe zarar verebilecek davranışta bulunanlara bilet iadesi yapmaksızın etkinlik alanından uzaklaştırma hakkına sahiptir.

Katılımcılar etkinlik alanına girişleriyle, etkinlik boyunca video ve fotoğraflarının çekilmesini; çekilen video ve fotoğrafların organizatör tarafından tüm mecralardan halka açık olarak kullanılabileceğini kabul etmiş sayılır.

Etkinlik alanına yiyecek, içecek, plastik şişe, teneke kutu, yanıcı, patlayıcı ve yasaklı madde, parlayıcı kesici ve/veya delici olarak kullanılabilecek her türlü alet, lazer imleci ve her türlü yasa dışı madde ile girmek yasaktır.

Bilet satın alanlar, güvenlik ekibinin belirleyeceği üst ve çanta araması dahil her türlü güvenlik önlemini kabul etmiş sayılır. Bu önlemlere uymak istemeyen katılımcıların, etkinliğe giriş haklarının iptal edileceği gibi bilet iadeleri de yapılmayacaktır.

Etkinlik Bilgileri

Başlangıç Mayıs 19, 2024 19:00
Bitiş Mayıs 19, 2024 23:59
Organizatör Pop Cult
Kategori Parti
Dorock XL Kadıköy Caferağa Mahallesi Neşet Ömer Sokak No: 3/C - Kadıköy / İstanbul
Etkinlik Sayfaları

Yorumlar

person
mail