Etkinlik sona ermiştir.

Etkinlik Detay

Birbirinden renkli 4 komedyen ve 1 moderatör eşliğinde #kahkahadolu 2 saat geçirmeye hazır olun…

#Kahkahadolu bir Perşembe için, Dark Night Komedi Kulübü ve Stand Up Rota işbirliği ile her Perşembe Mekan Sahne Punch Kadıköy'de kahkaha dolu bir şölen sizi bekliyor!  

Artık her Perşembe akşamı saat 20:30'da, Mekan Sahne Punch Kadıköy'de buluşuyoruz! Dark Night Komedi Kulübü ile Stand Up Rota'nın güç birliğiyle yepyeni bir gösteri serisi başlıyor.

Etkinlik Kuralları

18 yaşın altındaki katılımcılar etkinliğe alınmayacaktır.

Satın alınan biletlerde iptal, iade ve değişiklik yapılmamaktadır.

Organizatör, programda ve bilet fiyatlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

biletimGO ve Bilet Satış Noktaları harici mecralardan alınan biletlerin sorumluluğu katılımcıya aittir.

Organizatör, etkinliğin başlangıcından itibaren katılımcıların huzurunu bozabilecek ve etkinliğe zarar verebilecek davranışta bulunanlara bilet iadesi yapmaksızın etkinlik alanından uzaklaştırma hakkına sahiptir.

Katılımcılar etkinlik alanına girişleriyle, etkinlik boyunca video ve fotoğraflarının çekilmesini; çekilen video ve fotoğrafların organizatör tarafından tüm mecralardan halka açık olarak kullanılabileceğini kabul etmiş sayılır.

Etkinlik alanına yiyecek, içecek, plastik şişe, teneke kutu, yanıcı, patlayıcı ve yasaklı madde, parlayıcı kesici ve/veya delici olarak kullanılabilecek her türlü alet, lazer imleci ve her türlü yasa dışı madde ile girmek yasaktır.

Bilet satın alanlar, güvenlik ekibinin belirleyeceği üst ve çanta araması dahil her türlü güvenlik önlemini kabul etmiş sayılır. Bu önlemlere uymak istemeyen katılımcıların, etkinliğe giriş haklarının iptal edileceği gibi bilet iadeleri de yapılmayacaktır.

Etkinlik Bilgileri

Başlangıç Şubat 29, 2024 20:30
Bitiş Şubat 29, 2024 22:30
Organizatör Mekan Sahne
Kategori Sahne
Mekan Sahne Punch Kadıköy Caferağa Mahallesi Kadife Sokak No: 35 - Kadıköy / İstanbul
Etkinlik Sayfaları

Yorumlar

person
mail