1. KATEGORİ
Bilet Fiyatı 350.00 Satın Al
2. KATEGORİ
Bilet Fiyatı 300.00 Satın Al

Etkinlik Detay

Kadın ve Erkek...

Siyah ve beyaz değil aslında, doğu ve batı değil... Doğum ve ölüm arasındaki sürede el ele yürüyen, birbirini  tamamlayan, "bir elmanın yarısı biri sensin biri ben..." diyen iki güzel varlık...

Bu hikayede kadın ne ister, erkek ne ister diye soruyoruz. Çünkü kadının da erkeğin de isteklerinin çoğu birbirine benziyor. Bu yüzden hepimiz için tanıdık bir gösteri bu.

Sorun ne peki?

Sorun birbirimizi dinlememekle, kalpten iletişim kuramamakla alakalı. Hal böyle olunca gönüle ulaşamıyoruz. Heyecanı kaybediyor, beklentilerimizi susturmak zorunda kalıyoruz. Ve sonuç mutsuz oluyoruz.

Gelin, isteklerimizi dile getirelim. Şarkılarla, türkülerle, güle eğlene, "A... Bu benim." diyeceğimiz gösterimizde kalplerimize ulaşıp hep birlikte mutlu olalım ve Kadın-Erkek bir arada kahkahaya doyalım...

Mihriban Er'in yazıp, yönetip, oynadığı; teknik sorumluluğunda Ayberk Aladar'ın yer aldığı gösterinin ses ve ışık sorumluluğunu Murat Uzun, organizatörlüğünü Berkan Karasu - BK Production üstleniyor.

"Kadın Erkek Ne İster?" şimdi sizin şehrinizde...

 

 

 

Etkinlik Kuralları

Girişlerde kadın ve erkek oranına dikkat edilecektir.

Satın alınan biletlerde iptal, iade ve değişiklik yapılmamaktadır.

Organizatör, programda ve bilet fiyatlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Organizatör, etkinliğe uygun görülmeyen kişileri bilet ücreti iade edilmek şartıyla alana kabul etmeme hakkını saklı tutar.

Organizatör, etkinliğin başlangıcından itibaren katılımcıların huzurunu bozabilecek ve etkinliğe zarar verebilecek davranışta bulunanlara bilet iadesi yapmaksızın etkinlik alanından uzaklaştırma hakkına sahiptir.

Katılımcılar etkinlik alanına girişleriyle, etkinlik boyunca video ve fotoğraflarının çekilmesini; çekilen video ve fotoğrafların organizatör tarafından tüm mecralardan halka açık olarak kullanılabileceğini kabul etmiş sayılır.

Etkinlik alanına yiyecek, içecek, plastik şişe, teneke kutu, yanıcı, patlayıcı ve yasaklı madde, parlayıcı kesici ve/veya delici olarak kullanılabilecek her türlü alet, lazer imleci ve her türlü yasa dışı madde ile girmek yasaktır.

Bilet satın alanlar, güvenlik ekibinin belirleyeceği üst ve çanta araması dahil her türlü güvenlik önlemini kabul etmiş sayılır. Bu önlemlere uymak istemeyen katılımcıların, etkinliğe giriş haklarının iptal edileceği gibi bilet iadeleri de yapılmayacaktır.

Etkinlik Bilgileri

Başlangıç Nisan 28, 2024 20:30
Bitiş Nisan 28, 2024 22:00
Organizatör BK Production
Kategori Tiyatro
Şahinbey Kongre ve Sanat Merkezi Akkent Mahallesi - Şahinbey / Gaziantep
Etkinlik Sayfaları

Yorumlar

person
mail