Etkinlik sona ermiştir.

Etkinlik Detay

Evet yanlış duymadınız KUİR NIGHT!

Q’yu K’ye çevirip ciddiyetini aldığımız artık herkesin bildiği KUİZ NIGHT konseptimizi şimdi de Z’yi R’ye çevirip KUİR NIGHT olarak cinsiyetsizleştiriyoruz!

Hayatın ciddi akıcılığından ve gündelik problemlerden uzaklaştığınız, güldürürken "lan acaba?" diye düşündüren bir geceye Kahpe Feleknaz ile hazır mısınız?

Tüm ciddiyeti dışarıda bıraktığımız, yer yer komik (ya da değil) bir takım sorular cevaplamak hatta üstüne bir de hediye kazanmak ister misiniz?

Etkinlik Kuralları

18 yaşın altındaki katılımcılar etkinliğe alınmayacaktır.

Satın alınan biletlerde iptal, iade ve değişiklik yapılmamaktadır.

Organizatör, programda ve bilet fiyatlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

biletimGO ve Bilet Satış Noktaları harici mecralardan alınan biletlerin sorumluluğu katılımcıya aittir.

Organizatör, etkinliğe uygun görülmeyen kişileri bilet ücreti iade edilmek şartıyla alana kabul etmeme hakkını saklı tutar.

Organizatör, etkinliğin başlangıcından itibaren katılımcıların huzurunu bozabilecek ve etkinliğe zarar verebilecek davranışta bulunanlara bilet iadesi yapmaksızın etkinlik alanından uzaklaştırma hakkına sahiptir.

Katılımcılar etkinlik alanına girişleriyle, etkinlik boyunca video ve fotoğraflarının çekilmesini; çekilen video ve fotoğrafların organizatör tarafından tüm mecralardan halka açık olarak kullanılabileceğini kabul etmiş sayılır.

Etkinlik alanına yiyecek, içecek, plastik şişe, teneke kutu, yanıcı, patlayıcı ve yasaklı madde, parlayıcı kesici ve/veya delici olarak kullanılabilecek her türlü alet, lazer imleci ve her türlü yasa dışı madde ile girmek yasaktır.

Etkinlik Bilgileri

Başlangıç Temmuz 01, 2023 20:30
Bitiş Temmuz 01, 2023 21:45
Organizatör Kahpe Feleknaz
Kategori Diğer
40Ambar Komedi & Performans Kılınçarslan Mahallesi Hıdırlık Sokak No: 10/2 - Muratpaşa / Antalya
Etkinlik Sayfaları

Yorumlar

person
mail