1. Kategori
Bilet Fiyatı 450.00 Satın Al
2. Kategori
Bilet Fiyatı 400.00 Satın Al
Sağ Yan
Bilet Fiyatı 400.00 Satın Al
Sol Yan
Bilet Fiyatı 400.00 Satın Al
Balkon
Bilet Fiyatı 400.00 Satın Al

Etkinlik Detay

Karanlıkta Komedi Tiyatro Oyunu

Yaş Sınırı: 13+
Süre: 90 Dakika

1960'lar Londra'sının çalkantılı günlerinde geçen, son derece basit bir düşünce üzerine kurulmuş, sofistike çok esprili, gürültülü patırtılı bir farstır. Karanlıkta Komedi, ışıkların sönmesi ile birlikte karanlıkta el yordamı ile dolanan karakterler arasında geçen, ama bu kör dövüşünün ışık altında seyirciye sunulması düşüncesiyle yazılmış, Peter Schaffer’in kaleminden çıkmış en modern komedilerden biridir.

Heykeltıraş Brindsley, Carol ile nişanlanmıştır ve Carol'un eski kafalı albay ağabeyini etkilemek istemektedir. Ama hem Carol'un abisinin, hem de heykelleri satın almak üzere bir milyarderin geleceği gece sigortalar atar. Brindsley' in eski kız arkadaşı Clea gelerek, göz gözü görmeyen dairede kendisini gizler. Carol, nişanlısı Brindsley'in elini karanlıkta diğerlerinden ayıramaz. Oysa, Brindsley'in antika satıcısı eş cinsel komşusu ve Clea, Brindsley'i hemen tanırlar. Aşkın gözü kör olabilir, ama duygularının olduğu yadsınamaz. Üstelik bu duyguları gizlemek ve başka türlü davranmak da çok zordur.

Karanlıkta Komedi, çok eğlenceli komedilerden birisi olduğu gibi, içinden çıktığı toplumsal yaşama karşı da bağlılığını yansımayan bir oyun.

Etkinlik Kuralları

Satın alınan biletlerde iptal, iade ve değişiklik yapılmamaktadır.

Organizatör, programda ve bilet fiyatlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Organizatör, etkinliğe uygun görülmeyen kişileri bilet ücreti iade edilmek şartıyla alana kabul etmeme hakkını saklı tutar.

Organizatör, etkinliğin başlangıcından itibaren katılımcıların huzurunu bozabilecek ve etkinliğe zarar verebilecek davranışta bulunanlara bilet iadesi yapmaksızın etkinlik alanından uzaklaştırma hakkına sahiptir.

Katılımcılar etkinlik alanına girişleriyle, etkinlik boyunca video ve fotoğraflarının çekilmesini; çekilen video ve fotoğrafların organizatör tarafından tüm mecralardan halka açık olarak kullanılabileceğini kabul etmiş sayılır.

Etkinlik alanına yiyecek, içecek, plastik şişe, teneke kutu, yanıcı, patlayıcı ve yasaklı madde, parlayıcı kesici ve/veya delici olarak kullanılabilecek her türlü alet, lazer imleci ve her türlü yasa dışı madde ile girmek yasaktır.

Bilet satın alanlar, güvenlik ekibinin belirleyeceği üst ve çanta araması dahil her türlü güvenlik önlemini kabul etmiş sayılır. Bu önlemlere uymak istemeyen katılımcıların, etkinliğe giriş haklarının iptal edileceği gibi bilet iadeleri de yapılmayacaktır.

Etkinlik Bilgileri

Başlangıç Mayıs 03, 2024 20:30
Bitiş Mayıs 03, 2024 22:00
Organizatör BK Production
Kategori Tiyatro
Fethiye Belediyesi Kültür Merkezi Cumhuriyet Mahallesi Atatürk Caddesi No: 17 - Fethiye / Muğla
Etkinlik Sayfaları

Yorumlar

person
mail