Etkinlik sona ermiştir.

Etkinlik Detay

Karlar Ülkesi Sevginin Gücü Oyunumuz Sahnede. 

Karlar Ülkesi Müzikli Çocuk Oyunu Orijinal kostümleri , içeriği ve gerçek Olaf Maskotunu Görebileceğimiz oyunumuza bekleriz.

Çocuklarımız hem kaliteli zaman geçiriyor, hemde eğlenerek tiyatro ile ufuklarını ve hayal güçlerini geliştiriyor.

Minik dostlarımızın en sevdiği kahramanlar Anna, Elsa ve Olaf ile ’Karlar Ülkesi Sevginin Gücü’ oyununda maceraya davetlisiniz!

Prenses Elsa ve Anna, büyülü bir krallığın sıcacık yuvasında mutlu bir şekilde yaşayan iki kız kardeştir. Elsa’nın sihirli bir gücü vardır: dokunduğu her şeyi buzla kaplayabilme yeteneği. 

Bir gün Elsa, sihirli güçleri ile kardeşi Anna'yı eğlendirirken yanlışlıkla ona zarar verir. Kral ve Trollerin yardımıyla Anna'yı iyileştirip, aklından Elsa'nın güçleri ile ilgili anıları silerler. Güçlerini kontrol edemeyen Elsa, ona zarar vermekten korktuğu için çok sevdiği kardeşinden hep uzak durur. Olayları hatırlamayan Anna ise buna anlam verememektedir. Yıllar sonra Elsa'nın tahta geçme vakti gelir. Tahta geçme töreni sırasında Elsa'nın güçleri açığa çıkar. Elsa, bunun üzerine Anna’ya zarar vermemek için ülkeyi terk eder ama giderken de gerisinde sonsuz bir kış bırakır. Şimdi Anna, Elsa'yı bulup onu geri getirmek ve bu sonsuz kışı bitirmek zorundadır. Kardan Adam Olaf bu konuda Anna’ya yardım edecektir.

Etkinlik Kuralları

Satın alınan biletlerde iptal, iade ve değişiklik yapılmamaktadır.

Organizatör, programda ve bilet fiyatlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Etkinlik Bilgileri

Başlangıç Şubat 17, 2024 14:00
Bitiş Şubat 17, 2024 14:45
Organizatör Tuna Çocuk Tiyatrosu
Kategori Sahne
Devlet Tiyatroları 75. Yıl Sahnesi Cumhuriyet Mahallesi Mithatpaşa Caddesi No: 18 - Kızılay - Çankaya / Ankara
Etkinlik Sayfaları

Yorumlar

person
mail