Etkinlik sona ermiştir.

Etkinlik Detay

2010'ların en önemli starlarından; şekerlerin prensesi, hit makinesi Katy Perry'i ne kadar sevdiğini biliyoruz!

Uzun süredir albüm çalışmalarıyla ilgilenen ve geride bıraktığı kariyerine bomba gibi dönmeye hazırlanan Katy Perry'nin ikonik şarkılarıyla 15 Mart'ta Feraye'de doyasıya eğlenmeye hazır mısınız?

Kariyerindeki dönemleri yansıtan, istediğiniz fotoğrafları çekebileceğiniz özel dekorlar, daha önce hiçbir yerde duymadığınız mixler ve sürprizle dolu Türkiye'de ilk kez yapılacak olan Katy Perry temalı partiye hazır olun!

Geceye en iyi gelen 1 katılımcıya sürpriz ödül verilecektir.

Etkinlik Kuralları

18 yaşın altındaki katılımcılar etkinliğe alınmayacaktır.

Satın alınan biletlerde iptal, iade ve değişiklik yapılmamaktadır.

Organizatör, programda ve bilet fiyatlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Organizatör, etkinliğin başlangıcından itibaren katılımcıların huzurunu bozabilecek ve etkinliğe zarar verebilecek davranışta bulunanlara bilet iadesi yapmaksızın etkinlik alanından uzaklaştırma hakkına sahiptir.

Katılımcılar etkinlik alanına girişleriyle, etkinlik boyunca video ve fotoğraflarının çekilmesini; çekilen video ve fotoğrafların organizatör tarafından tüm mecralardan halka açık olarak kullanılabileceğini kabul etmiş sayılır.

Etkinlik alanına yiyecek, içecek, plastik şişe, teneke kutu, yanıcı, patlayıcı ve yasaklı madde, parlayıcı kesici ve/veya delici olarak kullanılabilecek her türlü alet, lazer imleci ve her türlü yasa dışı madde ile girmek yasaktır.

Bilet satın alanlar, güvenlik ekibinin belirleyeceği üst ve çanta araması dahil her türlü güvenlik önlemini kabul etmiş sayılır. Bu önlemlere uymak istemeyen katılımcıların, etkinliğe giriş haklarının iptal edileceği gibi bilet iadeleri de yapılmayacaktır.

Etkinlik Bilgileri

Başlangıç Mart 15, 2024 20:00
Bitiş Mart 16, 2024 02:00
Organizatör Mert Ercan
Kategori Parti
Feraye Nevizade Teras Hüseyinağa Mahallesi Kameriye Sokak Nevizade Sokak No: 11/A - Beyoğlu / İstanbul

Yorumlar

person
mail