Etkinlik sona ermiştir.

Etkinlik Detay

Fermata Oda Korosu, 18 Mayıs 2024 tarihinde Hikmet Şimşek Sanat Merkezi’nde, “Döngü” temalı bir konser gerçekleştirecek. Geçmiş, bugün ve yarına ithaf edilen bu konserde rönesans döneminden bu yana farklı dönemlerde ve iklimlerde yaşamış olan bestecilerin, ortak sanat algısında ve estetiğinde buluşarak koro müziğinde oluşturduğu döngüye şahit olacağız.

Not: Fermata Oda Korosu şefi Hasan Can İşgüden,  “Döngü” temasına ilişkin müzikal bir sohbet için seyircilerimizi 18:30'da konser salonuna davet etmektedir.

Etkinlik Kuralları

Satın alınan biletlerde iptal, iade ve değişiklik yapılmamaktadır.

Organizatör, programda ve bilet fiyatlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

biletimGO ve Bilet Satış Noktaları harici mecralardan alınan biletlerin sorumluluğu katılımcıya aittir.

Organizatör, etkinliğe uygun görülmeyen kişileri bilet ücreti iade edilmek şartıyla alana kabul etmeme hakkını saklı tutar.

Organizatör, etkinliğin başlangıcından itibaren katılımcıların huzurunu bozabilecek ve etkinliğe zarar verebilecek davranışta bulunanlara bilet iadesi yapmaksızın etkinlik alanından uzaklaştırma hakkına sahiptir.

Katılımcılar etkinlik alanına girişleriyle, etkinlik boyunca video ve fotoğraflarının çekilmesini; çekilen video ve fotoğrafların organizatör tarafından tüm mecralardan halka açık olarak kullanılabileceğini kabul etmiş sayılır.

Etkinlik alanına yiyecek, içecek, plastik şişe, teneke kutu, yanıcı, patlayıcı ve yasaklı madde, parlayıcı kesici ve/veya delici olarak kullanılabilecek her türlü alet, lazer imleci ve her türlü yasa dışı madde ile girmek yasaktır.

Bilet satın alanlar, güvenlik ekibinin belirleyeceği üst ve çanta araması dahil her türlü güvenlik önlemini kabul etmiş sayılır. Bu önlemlere uymak istemeyen katılımcıların, etkinliğe giriş haklarının iptal edileceği gibi bilet iadeleri de yapılmayacaktır.

Etkinlik Bilgileri

Başlangıç Mayıs 18, 2024 20:00
Bitiş Mayıs 18, 2024 23:00
Organizatör Fermata Oda Korosu
Kategori Konser
Karşıyaka Belediyesi Hikmet Şimşek Sanat Merkezi Yalı Mahallesi 6445. Sokak No: 23 - Atakent - Karşıyaka / İzmir
Etkinlik Sayfaları

Yorumlar

person
mail
Mehmet Kabaca Fermata İzmir'de en iyi denebilecek A Capella ekiptir. Şefi de yıllarca yan yana bass vokal yaptığım, gayet efendi bir insan HasanCan İşgüden'dir. Koro'nun hemen hemen yarısı arkadaşımdır ve çok düzgün insanlar. Nisan 22, 2024 @ 14:56:00