Kampanyalı Bilet
Bilet Fiyatı 165.00 Satın Al
Bilet
Bilet Fiyatı 180.00 Satın Al

Etkinlik Detay

🎶 K-Pop Partisi 🎉

K-Pop, müziğin ritmine kapılın! K-Pop dünyasının enerjisiyle dolu, unutulmaz bir geceye hazır olun! Sizi dans pistine davet ediyoruz, en sevdiğiniz K-Pop şarkılarıyla dolu bir geceye!

📅 Tarih: 20 Nisan

🕖 Saat: 20:00-00:00

🏢 Yer: Lavanta Beach

👗 Dress Code: K-Pop tarzınızı yansıtan kıyafetler

Bu gece, K-Pop'un en büyük hitleriyle coşkuyu ve eğlenceyi bir araya getiriyoruz. Arkadaşlarınızla birlikte eşsiz anlar yaşamak için biletlerinizi şimdi alın ve unutulmaz bir geceye katılın!🥳

Etkinlik Kuralları

Girişlerde kadın ve erkek oranına dikkat edilecektir.

18 yaşın altındaki katılımcılar etkinliğe alınmayacaktır.

Satın alınan biletlerde iptal, iade ve değişiklik yapılmamaktadır.

Organizatör, programda ve bilet fiyatlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

biletimGO ve Bilet Satış Noktaları harici mecralardan alınan biletlerin sorumluluğu katılımcıya aittir.

Organizatör, etkinliğe uygun görülmeyen kişileri bilet ücreti iade edilmek şartıyla alana kabul etmeme hakkını saklı tutar.

Organizatör, etkinliğin başlangıcından itibaren katılımcıların huzurunu bozabilecek ve etkinliğe zarar verebilecek davranışta bulunanlara bilet iadesi yapmaksızın etkinlik alanından uzaklaştırma hakkına sahiptir.

Katılımcılar etkinlik alanına girişleriyle, etkinlik boyunca video ve fotoğraflarının çekilmesini; çekilen video ve fotoğrafların organizatör tarafından tüm mecralardan halka açık olarak kullanılabileceğini kabul etmiş sayılır.

Etkinlik alanına yiyecek, içecek, plastik şişe, teneke kutu, yanıcı, patlayıcı ve yasaklı madde, parlayıcı kesici ve/veya delici olarak kullanılabilecek her türlü alet, lazer imleci ve her türlü yasa dışı madde ile girmek yasaktır.

Bilet satın alanlar, güvenlik ekibinin belirleyeceği üst ve çanta araması dahil her türlü güvenlik önlemini kabul etmiş sayılır. Bu önlemlere uymak istemeyen katılımcıların, etkinliğe giriş haklarının iptal edileceği gibi bilet iadeleri de yapılmayacaktır.

Etkinlik Bilgileri

Başlangıç Nisan 20, 2024 20:00
Bitiş Nisan 20, 2024 23:59
Organizatör Ocean Event
Kategori Parti
Lavanta Beach Lounge Bistro Meltem Mahallesi Beach Park No: 8 - Muratpaşa / Antalya
Etkinlik Sayfaları

Yorumlar

person
mail