Etkinlik sona ermiştir.

Etkinlik Detay

VIII. Kristal Ağaç Ödül Töreni yılın girişimcilerini seçiyor!

ODTÜ Genç Girişimciler Topluluğu tarafından bu yıl 8'incisi düzenlenen Kristal Ağaç Ödül Töreni 18 Şubat 2023 tarihinde Kültür ve Kongre Merkezi'nde gerçekleşecek.

Uberkuloz, Orkun Işıtmak, Noluya Ya?, Gökhan Çınar, Armağan Çağlayan, Elraenn, Unlostv ve Miafitz gibi fenomenlerin yanında Monster Bilgisayar, Vestel, Unilever, Blu Tv, Exxen, Mercedes-Benz, Coca-Cola, Turkcell ve Vodafone gibi ünlü markaların kıyasıya rekabet ettiği oylama kristalagac.com'da başladı. Sadece ODTÜ'lülerin oylarına açık ödül törenimize herkes katılabilir.

Sizler de alanlarında büyük başarılara imza atmış Türkiye'nin önde gelen isimlerinin bir araya geldiği, sahne gösterileri, yüzlerce ödüller, çekilişler, hediyeler, ikramlar, Acun Ilıcalı ve Ala Tokel gibi sürpriz konukların yer aldığı bu görkemli geceyi kaçırmamak için biletlerinizi almayı unutmayın!

BİLET ALANLARA ÖZEL HEDİYELER
• 150 kişiye Yemeksepeti hediye çeki
• 4 kişiye Sosyopix 25 TL hediye çeki
• 3 kişiye WWF hoodie
• 5 kişiye Pin Soğuk Çay deneme seti
Muhiku 120TL ve üzerine 20TL indirim
• Eyüp Sabri Tuncer'den  indirim
• Turna.com 50TL indirim
• 20 kişiye Kanta Coffee Shop'tan kahve

Sınırlı sayıda ön satış bilet fırsatını kaçırmayın.

Etkinlik Kuralları

Satın alınan biletlerde iptal, iade ve değişiklik yapılmamaktadır.

Katılımcılar etkinlik alanına girişleriyle, etkinlik boyunca video ve fotoğraflarının çekilmesini; çekilen video ve fotoğrafların organizatör tarafından tüm mecralardan halka açık olarak kullanılabileceğini kabul etmiş sayılır.

Etkinlik Bilgileri

Başlangıç Şubat 18, 2023 18:30
Bitiş Şubat 18, 2023 21:30
Kategori Sahne
ODTÜ Kültür ve Kongre Merkezi Kültür ve Kongre Merkezi, ODTÜ, 06800 Çankaya/Ankara
Etkinlik Sayfaları

Hediyeli Biletler

Kristal Ağaç İndirimleri Eyüp Sabri Tuncer ve Muhiku indirim kodları dijital biletiniz ile birlikte SMS olarak iletilecektir.

Yorumlar

person
mail