Etkinlik sona ermiştir.

Etkinlik Detay

Dünya starları The Beatles, Frank Sinatra, Whitney Houston, Céline Dion, Lara Fabian, Mariah Carey, Christina Aguilera, Toni Braxton, Adele, George Gershwin ve daha niceleri. Hepsini aynı sahnede hayal edin. Yanlarında da devasa bir orkestra düşünün.

Ya da büyüleyici sesi ve piyanizmiyle tüm bu starları aratmayan Kseniia Prostitova. Sanatçı, dünya çapındaki sesi ve müzikal kalitesiyle sizleri "Müzikal İllüzyon" konserine davet ediyor.

Kseniia Prostitova, müziğiyle ve piyanistliğiyle tüm bu starlardan geri kalmayan bir yetenek. Rusya'da çocuk yaşta başladığı piyano eğitimini üstün başarıyla tamamlayarak, büyük sükse elde etti ve uluslararası ödüller kazandı. Kariyeri boyunca 200'den fazla konser gerçekleştiren bu sanatçı, güçlü vokali ve etkileyici piyanistliğiyle unutulmaz bir deneyim sunacak.

Sizi "Müzikal İllüzyon" konserine davet ediyoruz. Alanında yetenekli bir sanatçı olan Kseniia Prostitova, sesi ve müzikal kalitesiyle sizi büyüleyecek. Bu muhteşem konserlerde müzikseverleri ağırlamaktan mutluluk duyacağız. Unutulmaz bir gece için sizi bekliyoruz.

Etkinlik Bilgileri

Başlangıç Kasım 15, 2023 20:00
Bitiş Kasım 15, 2023 21:45
Organizatör Hüseyin Karaca
Kategori Konser
Narlıdere Atatürk Kültür Merkezi Huzur Mahallesi Mithatpaşa Caddesi No: 447/A - Narlıdere / İzmir

Yorumlar

person
mail