Etkinlik sona ermiştir.

Etkinlik Detay

KUTSİ muhteşem sahne performansı ile 25 mayis cumartesi tarihinde Backstreet a'laturca'da siz sevenleri ile buluşuyor.

 

Rezervasyon ve loca için: 05498402105
 

* Damsız Giriş Kesinlikle Olmayacaktır!

  • 30 yas üzeri

* Yemekli giriş bileti: 1500 TL

- Bilet alarak giren misafir C sınıfı bir masada oturabilir fiyata. Dahil olan set menü içeriği: 6 çeşit meze + ara sıcaklar + anayemek + tatli + meyve

(İÇECEKLER DAHİL DEĞİLDİR)

- Bilet almak masa sahibi olmak anlamına geliyor.

* yemekli giriş bileti: 2000 TL

- Bilet alarak giren misafir B sinifi bir masada oturabilir fiyata. Dahil olan set menu icerigi: 6 cesit meze+ arasicaklar+ anayemek+tatli+meyve

(İÇECEKLER DAHİL DEĞİLDİR)

- Bilet almak masa sahibi olmak anlamına geliyor.

* Yemekli sahne önü bileti: 5000 TL

misafir A sınıfı bir masada oturur ve minumum harcama tutarı 5000 tl dahilinde istediği siparişi verebilir. Alakart set menu yada icecek secimi olarak 5000 tl uzeri olursa siparisi; hesabini oder. 5000 tl altinda kalirsa siparisi minumum rakam olan 5000 tl yi oder.

Önemli not: masa kapasitesi doldurulmak zorundadır.

Etkinlik Kuralları

Girişlerde kadın ve erkek oranına dikkat edilecektir.

Organizatör, etkinliğe uygun görülmeyen kişileri bilet ücreti iade edilmek şartıyla alana kabul etmeme hakkını saklı tutar.

Organizatör, etkinliğin başlangıcından itibaren katılımcıların huzurunu bozabilecek ve etkinliğe zarar verebilecek davranışta bulunanlara bilet iadesi yapmaksızın etkinlik alanından uzaklaştırma hakkına sahiptir.

Katılımcılar etkinlik alanına girişleriyle, etkinlik boyunca video ve fotoğraflarının çekilmesini; çekilen video ve fotoğrafların organizatör tarafından tüm mecralardan halka açık olarak kullanılabileceğini kabul etmiş sayılır.

Etkinlik alanına yiyecek, içecek, plastik şişe, teneke kutu, yanıcı, patlayıcı ve yasaklı madde, parlayıcı kesici ve/veya delici olarak kullanılabilecek her türlü alet, lazer imleci ve her türlü yasa dışı madde ile girmek yasaktır.

Bilet satın alanlar, güvenlik ekibinin belirleyeceği üst ve çanta araması dahil her türlü güvenlik önlemini kabul etmiş sayılır. Bu önlemlere uymak istemeyen katılımcıların, etkinliğe giriş haklarının iptal edileceği gibi bilet iadeleri de yapılmayacaktır.

Etkinlik Bilgileri

Başlangıç Mayıs 25, 2024 19:00
Bitiş Mayıs 25, 2024 23:59
Organizatör Club Areena
Kategori Konser
BackStreet Alaturca Tepe Mahallesi 39. Sokak No: 127 - Marmaris / Muğla
Etkinlik Sayfaları

Yorumlar

person
mail