Etkinlik sona ermiştir.

Etkinlik Detay

Underground sahneleri sert performanslarıyla sallayan, İstanbul’dan çıkıp global çapta ses getiren parçalarıyla üretkenliğini yansıtan ve geçtiğimiz günlerde Nico Moreno ile yayınladığı parçasıyla başarısını bir kere daha kanıtlayarak Vernipkt’te sahne almış dj ve prodüktör Laren 11 Nisan Perşembe Hayal Kahvesi Samsun’da.

 

  • Etkinlik biletleri tükendikten sonra herhangi bir bilet satışı yapılmayacaktır.


 

  • Etkinlik alanına girişlerde kadın erkek oranı kesinlikle korunacaktır.


 

  • Organizasyon ve mekan yetkilileri uygun görmedikleri kişileri etkinlik alanına almama hakkına sahiptir.


 

  • Kadın-erkek sayısındaki dengeye, tavır, üslup, giyim ve genel anlamıyla uygunluk konularına özellikle özen gösterilmekte olup bu ve bu gibi sebeplerden ötürü giriş yapılamayabilir. Bunun kararı tamamen kapı inisiyatifindedir. Kapımızın kararı sondur ve her koşulda geçerlidir.

Etkinlik Kuralları

Girişlerde kadın ve erkek oranına dikkat edilecektir.

18 yaşın altındaki katılımcılar etkinliğe alınmayacaktır.

Satın alınan biletlerde iptal, iade ve değişiklik yapılmamaktadır.

Organizatör, programda ve bilet fiyatlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

biletimGO ve Bilet Satış Noktaları harici mecralardan alınan biletlerin sorumluluğu katılımcıya aittir.

Organizatör, etkinliğe uygun görülmeyen kişileri bilet ücreti iade edilmek şartıyla alana kabul etmeme hakkını saklı tutar.

Organizatör, etkinliğin başlangıcından itibaren katılımcıların huzurunu bozabilecek ve etkinliğe zarar verebilecek davranışta bulunanlara bilet iadesi yapmaksızın etkinlik alanından uzaklaştırma hakkına sahiptir.

Katılımcılar etkinlik alanına girişleriyle, etkinlik boyunca video ve fotoğraflarının çekilmesini; çekilen video ve fotoğrafların organizatör tarafından tüm mecralardan halka açık olarak kullanılabileceğini kabul etmiş sayılır.

Etkinlik alanına yiyecek, içecek, plastik şişe, teneke kutu, yanıcı, patlayıcı ve yasaklı madde, parlayıcı kesici ve/veya delici olarak kullanılabilecek her türlü alet, lazer imleci ve her türlü yasa dışı madde ile girmek yasaktır.

Bilet satın alanlar, güvenlik ekibinin belirleyeceği üst ve çanta araması dahil her türlü güvenlik önlemini kabul etmiş sayılır. Bu önlemlere uymak istemeyen katılımcıların, etkinliğe giriş haklarının iptal edileceği gibi bilet iadeleri de yapılmayacaktır.

Etkinlik Bilgileri

Başlangıç Nisan 11, 2024 20:00
Bitiş Nisan 12, 2024 01:00
Organizatör Just Techno Events
Kategori Parti
Hayal Kahvesi Samsun Güzelyalı Mahallesi Adnan Menderes Bulvarı 2. Kısım No: 37 - Atakum / Samsun
Etkinlik Sayfaları

Yorumlar

person
mail