Etkinlik sona ermiştir.

Etkinlik Detay

Kocaman bir merhaba ve parıltılı bir "Hoş Geldiniz" ile sizleri Las Vegas gecemize davet ediyoruz!

Neon ışıkları altında dans ederken, arkadaşlarınızla sohbet ederken ve eğlenceyi doruklarda yaşarken unutulmaz anılar biriktireceksiniz. Bu gece, göz alıcı dekorasyonlar, renkli kostümler ve sürprizlerle dolu.

Las Vegas'ın enerjisini, şehrin özgün havasını ve heyecanını hissedeceğiniz bir partiye hazırlanın. Fotoğraf köşesinde eğlenceli anılar biriktirirken, dans pistinde şarkılara eşlik edeceksiniz.

Lezzetli atıştırmalıklar ve içeceklerle enerjinizi yükseltirken, sıcak sohbetler ve kahkahalarla dolu anlar yaşayacaksınız. Her anı dolu dolu yaşayabileceğiniz bu özel gecede, unutulmaz bir deneyim için sizleri bekliyoruz.

Siz de aramıza katılın ve bu geceyi Las Vegas'ın ruhuyla renklendirin.

En iyi kostümünüzü seçin, arkadaşlarınızı alın ve eğlencenin tadını çıkarın!

#LasVegasPartisi
#ParıltılıEğlence
#UnutulmazAnılar
#IşıltılıGeceler
#EğlenceZamanı

Etkinlik Kuralları

Girişlerde kadın ve erkek oranına dikkat edilecektir.

18 yaşın altındaki katılımcılar etkinliğe alınmayacaktır.

Satın alınan biletlerde iptal, iade ve değişiklik yapılmamaktadır.

Organizatör, programda ve bilet fiyatlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

biletimGO ve Bilet Satış Noktaları harici mecralardan alınan biletlerin sorumluluğu katılımcıya aittir.

Organizatör, etkinliğe uygun görülmeyen kişileri bilet ücreti iade edilmek şartıyla alana kabul etmeme hakkını saklı tutar.

Organizatör, etkinliğin başlangıcından itibaren katılımcıların huzurunu bozabilecek ve etkinliğe zarar verebilecek davranışta bulunanlara bilet iadesi yapmaksızın etkinlik alanından uzaklaştırma hakkına sahiptir.

Katılımcılar etkinlik alanına girişleriyle, etkinlik boyunca video ve fotoğraflarının çekilmesini; çekilen video ve fotoğrafların organizatör tarafından tüm mecralardan halka açık olarak kullanılabileceğini kabul etmiş sayılır.

Etkinlik alanına yiyecek, içecek, plastik şişe, teneke kutu, yanıcı, patlayıcı ve yasaklı madde, parlayıcı kesici ve/veya delici olarak kullanılabilecek her türlü alet, lazer imleci ve her türlü yasa dışı madde ile girmek yasaktır.

Bilet satın alanlar, güvenlik ekibinin belirleyeceği üst ve çanta araması dahil her türlü güvenlik önlemini kabul etmiş sayılır. Bu önlemlere uymak istemeyen katılımcıların, etkinliğe giriş haklarının iptal edileceği gibi bilet iadeleri de yapılmayacaktır.

Etkinlik Bilgileri

Başlangıç Eylül 09, 2023 21:00
Bitiş Eylül 10, 2023 01:00
Organizatör Night Factory
Kategori Parti
IF Performance Hall Beşiktaş Cihannüma Mahallesi Hasfırın Caddesi No: 26 - Beşiktaş / İstanbul
Etkinlik Sayfaları

Yorumlar

person
mail