Bilet Satışı (Kendi çadırınız ile kişi başı)
Bilet Fiyatı 650.00 Satın Al

Etkinlik Detay

Latin Ritmiyle Dolu Bir Maceraya Davetlisiniz! 🌴

31 Mayıs - 02 Haziran’da, heyecan dolu bir maceraya adım atmak için hazır mısınız? 🚀

📍 Konum: Duraklı Köyü, Gebze (İstanbul’a 1 saat, Gebze’ye 40 dakika mesafede)

🏕 Konaklama Seçenekleri: Çadır, Karavan, Otel, Bungalov, Tiny House, Taş Ev , (Çadır Kiralama 2 kişi 800 – 4 Kişilik Çadır 1600 TL Mat Uyku Tulumu ve Yastık İçerisin de )

💰 Fiyatlar: 3 gün 2 gece dolu dolu etkinlikler, erken dönem indirimi 500 TL’den başlayan fiyatlarla! Biletlerinizi tarafımızdan , okullarınızdan veya kredi kartınız ile biletimgo’dan alabilirsiniz.  (Kapıda giriş 700 TL olacaktır.)

🍽 Yeme & İçme: Yiyecek ve içeceklerinizi kendiniz getirebilirsiniz. Ayrıca Mekânın kendine ait restoranı mevcut. Menü fiyatlarından etkinliğimize özel %30 indirim.

🎶 Etkinlikler: Latin partiler, Tekno, 80-90’lar teması, çeşitli atölyeler, yarışmalar, turnuvalar, canlı müzik performansları, color fest, beer pong, voleybol turnuvası ve sayamadığımız bir sürü eğlence!

🐎 Aktiviteler: Workshoplar , At çiftliği (Binme imkanı), ateş başında huzur, trekking ve doğa yürüyüşleri!

Katılım ve detaylı bilgi için acele edin, çünkü bu maceraya yerinizi ayırtmak için sabırsızlanıyoruz!

Etkinlik Kuralları

Organizatör, programda ve bilet fiyatlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Organizatör, etkinliğe uygun görülmeyen kişileri bilet ücreti iade edilmek şartıyla alana kabul etmeme hakkını saklı tutar.

Organizatör, etkinliğin başlangıcından itibaren katılımcıların huzurunu bozabilecek ve etkinliğe zarar verebilecek davranışta bulunanlara bilet iadesi yapmaksızın etkinlik alanından uzaklaştırma hakkına sahiptir.

Katılımcılar etkinlik alanına girişleriyle, etkinlik boyunca video ve fotoğraflarının çekilmesini; çekilen video ve fotoğrafların organizatör tarafından tüm mecralardan halka açık olarak kullanılabileceğini kabul etmiş sayılır.

Bilet satın alanlar, güvenlik ekibinin belirleyeceği üst ve çanta araması dahil her türlü güvenlik önlemini kabul etmiş sayılır. Bu önlemlere uymak istemeyen katılımcıların, etkinliğe giriş haklarının iptal edileceği gibi bilet iadeleri de yapılmayacaktır.

Etkinlik Bilgileri

Başlangıç Mayıs 31, 2024 11:00
Bitiş Haziran 02, 2024 15:00
Organizatör LatinCampFest
Kategori Kamp
Hava Kamp Duraklı Mahallesi - Gebze / Kocaeli
Etkinlik Sayfaları

Yorumlar

person
mail