Etkinlik sona ermiştir.

Etkinlik Detay

Gece boyunca birbirinden özel konuklar ve dansçılar bizlere eşlik edecek. Parti kavramını değiştiriyor sizleri monotonlaşmış eğlencelerden kurtarıyoruz...

Gecenin ilk konuğu Yankee bizlere merhaba diyecek. Hemen ardından süpervisor dansçılarımız ile devam ederken gecenin en hype yeri tabi ki DJ Atlas ile coşkunun nirvanasına ulaşmak olacak.

Yılın partisi için hazır mısınız???


Etkinlik Kuralları

Girişlerde kadın ve erkek oranına dikkat edilecektir.

18 yaşın altındaki katılımcılar etkinliğe alınmayacaktır.

Satın alınan biletlerde iptal, iade ve değişiklik yapılmamaktadır.

Organizatör, programda ve bilet fiyatlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

biletimGO ve Bilet Satış Noktaları harici mecralardan alınan biletlerin sorumluluğu katılımcıya aittir.

Organizatör, etkinliğe uygun görülmeyen kişileri bilet ücreti iade edilmek şartıyla alana kabul etmeme hakkını saklı tutar.

Organizatör, etkinliğin başlangıcından itibaren katılımcıların huzurunu bozabilecek ve etkinliğe zarar verebilecek davranışta bulunanlara bilet iadesi yapmaksızın etkinlik alanından uzaklaştırma hakkına sahiptir.

Katılımcılar etkinlik alanına girişleriyle, etkinlik boyunca video ve fotoğraflarının çekilmesini; çekilen video ve fotoğrafların organizatör tarafından tüm mecralardan halka açık olarak kullanılabileceğini kabul etmiş sayılır.

Etkinlik alanına yiyecek, içecek, plastik şişe, teneke kutu, yanıcı, patlayıcı ve yasaklı madde, parlayıcı kesici ve/veya delici olarak kullanılabilecek her türlü alet, lazer imleci ve her türlü yasa dışı madde ile girmek yasaktır.

Bilet satın alanlar, güvenlik ekibinin belirleyeceği üst ve çanta araması dahil her türlü güvenlik önlemini kabul etmiş sayılır. Bu önlemlere uymak istemeyen katılımcıların, etkinliğe giriş haklarının iptal edileceği gibi bilet iadeleri de yapılmayacaktır.

Etkinlik Bilgileri

Başlangıç Kasım 26, 2023 22:00
Bitiş Kasım 27, 2023 05:00
Organizatör Berkcan Akgönül
Kategori Parti
777 Maslak Maslak Mahallesi Taş Yoncası Sokak Ağaoğlu Maslak 1453 Sitesi No: 12 - Sarıyer / İstanbul
Etkinlik Sayfaları

Yorumlar