Etkinlik sona ermiştir.

Etkinlik Detay

Madagaskar Sirki (Afrika) - Büyülü Dünya Turu Gösterisi

Yaş Sınırı: 2+
Seans Süresi: 60 dakika

Madagaskar Sirki, Afrika'nın egzotik ruhunu yakalıyor! Bu eşsiz gösteriyi kaçırmayın. Afrika büyülü atmosferinde sizleri ağırlayacak etkinliğimizde neler var?

Akrobasi Show
Ateş Gösterisi Show
Lastik adam 
Jonglörler
Bisiklet show
Maskot Gösterileri
Animatör Palyaçolar

Bu eşsiz sirk şovunu kaçırmayın! Aileniz ve sevdiklerinizle birlikte unutulmaz anlar yaşamak için hepinizi bekliyoruz. Eğlence dolu bu büyülü dünya turuna katılmak için şimdi yerinizi ayırtın! Unutulmaz anlar yaşayacağımız bu özel günü kaçırmayın.

Not: Sirkimiz hayvansızdır. 2 yaş üstü ücrete tabidir.
Salon kapıları 45 dk önce açılmaktadır.

Etkinlik Kuralları

Satın alınan biletlerde iptal, iade ve değişiklik yapılmamaktadır.

Organizatör, programda ve bilet fiyatlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Organizatör, etkinliğe uygun görülmeyen kişileri bilet ücreti iade edilmek şartıyla alana kabul etmeme hakkını saklı tutar.

Organizatör, etkinliğin başlangıcından itibaren katılımcıların huzurunu bozabilecek ve etkinliğe zarar verebilecek davranışta bulunanlara bilet iadesi yapmaksızın etkinlik alanından uzaklaştırma hakkına sahiptir.

Katılımcılar etkinlik alanına girişleriyle, etkinlik boyunca video ve fotoğraflarının çekilmesini; çekilen video ve fotoğrafların organizatör tarafından tüm mecralardan halka açık olarak kullanılabileceğini kabul etmiş sayılır.

Etkinlik alanına yiyecek, içecek, plastik şişe, teneke kutu, yanıcı, patlayıcı ve yasaklı madde, parlayıcı kesici ve/veya delici olarak kullanılabilecek her türlü alet, lazer imleci ve her türlü yasa dışı madde ile girmek yasaktır.

Bilet satın alanlar, güvenlik ekibinin belirleyeceği üst ve çanta araması dahil her türlü güvenlik önlemini kabul etmiş sayılır. Bu önlemlere uymak istemeyen katılımcıların, etkinliğe giriş haklarının iptal edileceği gibi bilet iadeleri de yapılmayacaktır.

Etkinlik Bilgileri

Başlangıç Şubat 18, 2024 12:00
Bitiş Şubat 18, 2024 18:00
Organizatör Dünya Organizasyon
Kategori Sahne
Hasan Güngör Kapalı Spor Salonu Dokuzkavaklar Mahallesi 2049/2. Sokak No: 14 - Pamukkale / Denizli
Etkinlik Sayfaları

Yorumlar

person
mail