Etkinlik sona ermiştir.

Etkinlik Detay

!! Şehrin en iyi üniversite partisi geri dönüyor !!

Sınırsız eğlencenin ve sürprizlerin olduğu Magic of Collage 2. kez şehrinde.

İstersen arkadaşlarınla Beer pong oyununda eğlenebileceğin veya Funnel Shot ile kendini sınayabileceğin bir çok oyunumuz sizlerle olacak ve aynı zaman da etkinlik alanın da Benight maskotuyla karşılarsan fotoğraf çekilmeyi unutma.

Gecenin ilerleyen saatlerin de sahneye çıkacak dansçılarımızın şovunu izlemeyi ve bu gecenin anısı olarak dağıtılacak diplomanı unutma.

İstanbul'un en popüler DJ'lerinin sahne alacağı da gece de bitmeyen enerjisiyle MC Barış Ekmen geceyi unutulmaz bir hale getirecek.

Etkinlik alanına kurulacak olan mezuniyet köşesinde diploman ile fotoğraf çekilip bu geceyi ölümsüzliştirmeyi unutmayın...

Etkinlik Kuralları

Girişlerde kadın ve erkek oranına dikkat edilecektir.

18 yaşın altındaki katılımcılar etkinliğe alınmayacaktır.

Satın alınan biletlerde iptal, iade ve değişiklik yapılmamaktadır.

Organizatör, programda ve bilet fiyatlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

biletimGO ve Bilet Satış Noktaları harici mecralardan alınan biletlerin sorumluluğu katılımcıya aittir.

Organizatör, etkinliğe uygun görülmeyen kişileri bilet ücreti iade edilmek şartıyla alana kabul etmeme hakkını saklı tutar.

Organizatör, etkinliğin başlangıcından itibaren katılımcıların huzurunu bozabilecek ve etkinliğe zarar verebilecek davranışta bulunanlara bilet iadesi yapmaksızın etkinlik alanından uzaklaştırma hakkına sahiptir.

Katılımcılar etkinlik alanına girişleriyle, etkinlik boyunca video ve fotoğraflarının çekilmesini; çekilen video ve fotoğrafların organizatör tarafından tüm mecralardan halka açık olarak kullanılabileceğini kabul etmiş sayılır.

Etkinlik alanına yiyecek, içecek, plastik şişe, teneke kutu, yanıcı, patlayıcı ve yasaklı madde, parlayıcı kesici ve/veya delici olarak kullanılabilecek her türlü alet, lazer imleci ve her türlü yasa dışı madde ile girmek yasaktır.

Bilet satın alanlar, güvenlik ekibinin belirleyeceği üst ve çanta araması dahil her türlü güvenlik önlemini kabul etmiş sayılır. Bu önlemlere uymak istemeyen katılımcıların, etkinliğe giriş haklarının iptal edileceği gibi bilet iadeleri de yapılmayacaktır.

Etkinlik Bilgileri

Başlangıç Nisan 01, 2023 20:00
Bitiş Nisan 02, 2023 01:00
Organizatör Night Factory
Kategori Festival
IF Performance Hall Beşiktaş Cihannüma Mahallesi Hasfırın Caddesi No: 26 - Beşiktaş / İstanbul

Yorumlar

person
mail