Etkinlik sona ermiştir.

Etkinlik Detay

Magic Of serimizin bir başka serüveni MAGIC OF SPACE ile karşınızdayız.

Etkinliğimizin uzay konsepti ve her gezegenimizin kendine özel hikayeleri arasında kaybolacaksınız. Güneşin sıcaklığından, Ayın atmosferinden , Uranüs ve Neptün'ün soğukluğundan, yıldızların parıltısından kendinizi alamayacağınız, görsel şölenlerimiz ile uzayın büyüsüne kapılıp gideceğiniz, eğlencenin zirvede olacağı bu gece sizi bekliyor!

Gezegenlerin ihtişamına kapılacağınız bir samanyoluna gidiyoruz!

En önemlisi de bizim gezegenimiz geceye damgasını vuracak!

Etkinlik Kuralları

Girişlerde kadın ve erkek oranına dikkat edilecektir.

18 yaşın altındaki katılımcılar etkinliğe alınmayacaktır.

Satın alınan biletlerde iptal, iade ve değişiklik yapılmamaktadır.

Organizatör, programda ve bilet fiyatlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Organizatör, etkinliğe uygun görülmeyen kişileri bilet ücreti iade edilmek şartıyla alana kabul etmeme hakkını saklı tutar.

Organizatör, etkinliğin başlangıcından itibaren katılımcıların huzurunu bozabilecek ve etkinliğe zarar verebilecek davranışta bulunanlara bilet iadesi yapmaksızın etkinlik alanından uzaklaştırma hakkına sahiptir.

Katılımcılar etkinlik alanına girişleriyle, etkinlik boyunca video ve fotoğraflarının çekilmesini; çekilen video ve fotoğrafların organizatör tarafından tüm mecralardan halka açık olarak kullanılabileceğini kabul etmiş sayılır.

Etkinlik alanına yiyecek, içecek, plastik şişe, teneke kutu, yanıcı, patlayıcı ve yasaklı madde, parlayıcı kesici ve/veya delici olarak kullanılabilecek her türlü alet, lazer imleci ve her türlü yasa dışı madde ile girmek yasaktır.

Bilet satın alanlar, güvenlik ekibinin belirleyeceği üst ve çanta araması dahil her türlü güvenlik önlemini kabul etmiş sayılır. Bu önlemlere uymak istemeyen katılımcıların, etkinliğe giriş haklarının iptal edileceği gibi bilet iadeleri de yapılmayacaktır.

Etkinlik Bilgileri

Başlangıç Mart 09, 2023 20:00
Bitiş Mart 10, 2023 01:00
Organizatör Night Factory
Kategori Festival
Dorock XL Venue Fitaş Şehit Muhtar Mahallesi Fitaş Pasajı İstiklal Caddesi No: 12/A - Beyoğlu / İstanbul
Etkinlik Sayfaları

Yorumlar

person
mail