Etkinlik sona ermiştir.

Etkinlik Detay

Benight is coming!

MAGIC OF WINTER konseptine hoşgeldiniz.

IF Performance da Kuzey'in soğuğu ile eğlenmek tam size göre değil mi? Bizde böyle düşündük. Biletler mevcut duruyor, bir an önce ismini yazdır geç kalma!

#Magicofwinter #benight #benightorganization

Magic Of Winter Konsepti

Bu konsepte 2 çeşit bilet türü bulunmaktadır. Oslo ve Helsinki; Oslo bileti Standart bilettir, Helsinki bileti VIP olup Asma katta 120 kişi ile sınırlı seyir imkanına sahip olur.

2019 yılından bu yana gerçekleştirdiğimiz konseptimizin özelliği kapalı mekanda kışın büyüsünü müzik ile en eğlenceli şekilde yaşatmak. Mini Festival olarak plânladığımız partimizde ortalama 1600 kişi hedeflenmekte olup bundan önceki senelerde hedefimize başarıyla ulaşmış bulunmaktayız.

Kuzeyin ışıklarına şahit olacağın bu gece de telefonunu sakın elinden bırakma ve bu anı yakalamak için elini çabuk tut!

Konseptimizde VIP (Helsinki) gişesinden giren misafirimize 1 Adet İkram ICE SHOT hediyemizdir ve asma katta etkinliği takip etme olanağına sahip olacaktır.

Eğlenirken saat aralıklarıyla KAR YAĞIŞI hedeflenmektedir. KAR YAĞIŞI sırasında yanında ki arkadaşlarınla unutulmaz anlar yaşayacaksın.

Üşümeyeceksiniz emin olup telefonlarınızdan #Magicofwinter etiketiyle hikaye atmanızı tavsiye ederiz.

Sahne dekorlarında da sizleri süprizler bekleyecektir. Kullanacağımız ekranda sizi kışın yoğunluğuna götürmeyi hedefliyoruz.

Dans grupları ve Sanatçılarımızın içini ısıtacağı bu geceyi kaçırma. Eğlencenin doruklarda olacağı bu etkinlikte şimdiden iyi eğlenceler diliyoruz.

Etkinlik Kuralları

Girişlerde kadın ve erkek oranına dikkat edilecektir.

18 yaşın altındaki katılımcılar etkinliğe alınmayacaktır.

Satın alınan biletlerde iptal, iade ve değişiklik yapılmamaktadır.

biletimGO ve Bilet Satış Noktaları harici mecralardan alınan biletlerin sorumluluğu katılımcıya aittir.

Organizatör, etkinliğe uygun görülmeyen kişileri bilet ücreti iade edilmek şartıyla alana kabul etmeme hakkını saklı tutar.

Organizatör, etkinliğin başlangıcından itibaren katılımcıların huzurunu bozabilecek ve etkinliğe zarar verebilecek davranışta bulunanlara bilet iadesi yapmaksızın etkinlik alanından uzaklaştırma hakkına sahiptir.

Katılımcılar etkinlik alanına girişleriyle, etkinlik boyunca video ve fotoğraflarının çekilmesini; çekilen video ve fotoğrafların organizatör tarafından tüm mecralardan halka açık olarak kullanılabileceğini kabul etmiş sayılır.

Etkinlik alanına yiyecek, içecek, plastik şişe, teneke kutu, yanıcı, patlayıcı ve yasaklı madde, parlayıcı kesici ve/veya delici olarak kullanılabilecek her türlü alet, lazer imleci ve her türlü yasa dışı madde ile girmek yasaktır.

Bilet satın alanlar, güvenlik ekibinin belirleyeceği üst ve çanta araması dahil her türlü güvenlik önlemini kabul etmiş sayılır. Bu önlemlere uymak istemeyen katılımcıların, etkinliğe giriş haklarının iptal edileceği gibi bilet iadeleri de yapılmayacaktır.

Etkinlik Bilgileri

Başlangıç Aralık 15, 2022 18:00
Bitiş Aralık 16, 2022 01:00
Organizatör Night Factory
Kategori Festival
IF Performance Hall Beşiktaş Cihannüma, Hasfırın Caddesi, No:26, 34353 Beşiktaş / İstanbul

Yorumlar

person
mail