Etkinlik sona ermiştir.

Etkinlik Detay

ANKARA KÜLTÜR MERKEZİ
- 2 yaş
- 50 dakika

MASALLAR DİYARI
Bir varmış bir yokmuş, evvel zaman içinde kalbur saman içinde, bir gün Kırmızı Başlıklı Kız, Pinokyo ile Çizmeli Kedi, Haidi ile yer değiştirmiş desek ne düşünürsünüz?

Atacan okuduğu ilk masal ile bütün masal ülkesini yanlışlıkla karıştırır ve normale dönmesi için macera dolu bir yolculuğa çıkarlar, geçtikleri her kapı zaman zaman okyanuslara, çöllere veya farklı bir masalın içine götürür.

Bir gün en güzel masal kahramanını oyun oynamak için çağırmak isterseniz, Atacan bütün sırrı sizlere söyleyecektir.

Yöneten: Yasir TANTAŞ
Yazar: Süleyman CEYLAN
Koreografi: Ayşe Nur ŞAHAN
Müzik ve Işık: Elif BALIKÇI

OYUNCULAR
- Sezgin GEZER
- M. Furkan GÖLBAŞI
- Ayşe Nur ŞAHAN
- İrem Şura ERKAN
- İrem ŞAYHAN
- Görkem ERSAYAR

Etkinlik Kuralları

Organizatör, programda ve bilet fiyatlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

biletimGO ve Bilet Satış Noktaları harici mecralardan alınan biletlerin sorumluluğu katılımcıya aittir.

Organizatör, etkinliğe uygun görülmeyen kişileri bilet ücreti iade edilmek şartıyla alana kabul etmeme hakkını saklı tutar.

Organizatör, etkinliğin başlangıcından itibaren katılımcıların huzurunu bozabilecek ve etkinliğe zarar verebilecek davranışta bulunanlara bilet iadesi yapmaksızın etkinlik alanından uzaklaştırma hakkına sahiptir.

Katılımcılar etkinlik alanına girişleriyle, etkinlik boyunca video ve fotoğraflarının çekilmesini; çekilen video ve fotoğrafların organizatör tarafından tüm mecralardan halka açık olarak kullanılabileceğini kabul etmiş sayılır.

Etkinlik alanına yiyecek, içecek, plastik şişe, teneke kutu, yanıcı, patlayıcı ve yasaklı madde, parlayıcı kesici ve/veya delici olarak kullanılabilecek her türlü alet, lazer imleci ve her türlü yasa dışı madde ile girmek yasaktır.

Bilet satın alanlar, güvenlik ekibinin belirleyeceği üst ve çanta araması dahil her türlü güvenlik önlemini kabul etmiş sayılır. Bu önlemlere uymak istemeyen katılımcıların, etkinliğe giriş haklarının iptal edileceği gibi bilet iadeleri de yapılmayacaktır.

Etkinlik Bilgileri

Başlangıç Ağustos 19, 2023 13:00
Bitiş Ağustos 19, 2023 17:50
Organizatör Orenda Organizasyon
Kategori Sahne
Ankara Kültür Merkezi Yaşamkent Mahallesi 3054. Sokak No: 24/A - Çankaya / Ankara
Etkinlik Sayfaları

Yorumlar

person
mail