Etkinlik sona ermiştir.

Etkinlik Detay

Yoğun istek üzerine tekrardan geliyoruz!

Mask Party konseptimizde bu zamana kadar ağırladığımız 4400 misafirimizin neredeyse hepsinin çok memnun kalmasıyla birlikte, verdiğimiz sözü tutuyoruz. İstanbul'a dönüşünüzün şerefine 2 Ekim Pazar günü IF Beşiktaş’ta buluşuyoruz sizlerle.

Bu güzel gecenin sahne isimleri;

19.30-20.30 Burak Mengutay
20.30-23.00 Mertali b2b Emre Demirağ
23.00-00.00 Berat Çakır
00.00-01.00 Miri

DJ’lerimizin kariyerlerini tek tek anlatmaya gerek yok diye düşündük.Not: İçeride maskelerimiz çok cüzii miktarda satışta olacaktır. Dışarıdan maske getirilmesi yasaktır, konsept bazında içeride maske kullanılması zorunludur.

Etkinlik Kuralları

Girişlerde kadın ve erkek oranına dikkat edilecektir.

18 yaşın altındaki katılımcılar etkinliğe alınmayacaktır.

Satın alınan biletlerde iptal, iade ve değişiklik yapılmamaktadır.

Organizatör, programda ve bilet fiyatlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

biletimGO ve Bilet Satış Noktaları harici mecralardan alınan biletlerin sorumluluğu katılımcıya aittir.

Organizatör, etkinliğe uygun görülmeyen kişileri bilet ücreti iade edilmek şartıyla alana kabul etmeme hakkını saklı tutar.

Organizatör, etkinliğin başlangıcından itibaren katılımcıların huzurunu bozabilecek ve etkinliğe zarar verebilecek davranışta bulunanlara bilet iadesi yapmaksızın etkinlik alanından uzaklaştırma hakkına sahiptir.

Katılımcılar etkinlik alanına girişleriyle, etkinlik boyunca video ve fotoğraflarının çekilmesini; çekilen video ve fotoğrafların organizatör tarafından tüm mecralardan halka açık olarak kullanılabileceğini kabul etmiş sayılır.

Etkinlik alanına yiyecek, içecek, plastik şişe, teneke kutu, yanıcı, patlayıcı ve yasaklı madde, parlayıcı kesici ve/veya delici olarak kullanılabilecek her türlü alet, lazer imleci ve her türlü yasa dışı madde ile girmek yasaktır.

Bilet satın alanlar, güvenlik ekibinin belirleyeceği üst ve çanta araması dahil her türlü güvenlik önlemini kabul etmiş sayılır. Bu önlemlere uymak istemeyen katılımcıların, etkinliğe giriş haklarının iptal edileceği gibi bilet iadeleri de yapılmayacaktır.

Etkinlik Bilgileri

Başlangıç Ekim 02, 2022 19:30
Bitiş Ekim 03, 2022 01:30
Organizatör 321 Organizasyon
Kategori Parti
IF Performance Hall Beşiktaş Cihannüma Mahallesi Hasfırın Caddesi No: 26 - Beşiktaş / İstanbul
Etkinlik Sayfaları

Yorumlar

person
mail