Etkinlik sona ermiştir.

Etkinlik Detay

İşin içine biraz gizem katalım dedik! Bestekar'ın en canlı mekanında eğlenmeyi ve heyecanı doruklarda yaşamayı ister misiniz? Öyleyse bu Maskeli Parti tam size göre! İster kendi maskenizle gelebilirsiniz, isterseniz maskenizi kapıda uygun fiyata temin edebilirsiniz. 

Maskeli parti heyecanını hep birlikte yaşayalım! Bu yepyeni deneyimi bizimle birlikte yaşamak isteyen herkesi bekliyoruz! Maskeni tak  ve kendini müzik eşliğinde dans pistine bırak.

Etkinlik Kuralları

18 yaşın altındaki katılımcılar etkinliğe alınmayacaktır.

Satın alınan biletlerde iptal, iade ve değişiklik yapılmamaktadır.

Organizatör, etkinliğe uygun görülmeyen kişileri bilet ücreti iade edilmek şartıyla alana kabul etmeme hakkını saklı tutar.

Organizatör, etkinliğin başlangıcından itibaren katılımcıların huzurunu bozabilecek ve etkinliğe zarar verebilecek davranışta bulunanlara bilet iadesi yapmaksızın etkinlik alanından uzaklaştırma hakkına sahiptir.

Katılımcılar etkinlik alanına girişleriyle, etkinlik boyunca video ve fotoğraflarının çekilmesini; çekilen video ve fotoğrafların organizatör tarafından tüm mecralardan halka açık olarak kullanılabileceğini kabul etmiş sayılır.

Etkinlik alanına yiyecek, içecek, plastik şişe, teneke kutu, yanıcı, patlayıcı ve yasaklı madde, parlayıcı kesici ve/veya delici olarak kullanılabilecek her türlü alet, lazer imleci ve her türlü yasa dışı madde ile girmek yasaktır.

Bilet satın alanlar, güvenlik ekibinin belirleyeceği üst ve çanta araması dahil her türlü güvenlik önlemini kabul etmiş sayılır. Bu önlemlere uymak istemeyen katılımcıların, etkinliğe giriş haklarının iptal edileceği gibi bilet iadeleri de yapılmayacaktır.

Etkinlik Bilgileri

Başlangıç Haziran 01, 2024 21:00
Bitiş Haziran 02, 2024 01:00
Organizatör Wow Ankara
Kategori Parti
Cute the Wonderland Kavaklıdere Mahallesi Bestekar Caddesi No: 38/3 - Çankaya / Ankara
Etkinlik Sayfaları

Yorumlar

person
mail