Etkinlik sona ermiştir.

Etkinlik Detay

GROUNDY KADIKÖY'DE HEP BERABER NOEL KUTLAMAYA HAZIR MISIN?

200 kişi ile sınırlı olan bu etkinliğimizde aramızda yerini almak istersen hemen biletini al ve Groundy Kadıköy'de kat 14'de adalar manzarası eşliğinde hep beraber noeli kutlayalım.
İkramlarımız 22:00’a kadar geçerlidir.


GÜMÜŞ BİLETİN İÇERDİKLERİ
* BİRA

ALTIN BİLETİN İÇERDİKLERİ
* CİN TONİK VEYA VODKA

GİRİŞTE KADIN ERKEK EŞİTLİĞİNE DİKKAT EDİLEREK, UYGUN GÖRÜLMEYEN KİŞİLERİN BİLETLERİ İADE EDİLMEYEREK ETKİNLİK ALANINA ALINMAYACAKTIR.

ATTENTION TO THE EQUALITY OF FEMALE MEN AT THE ENTRANCE, TICKETS OF PERSONS WHO ARE NOT SUITABLE WILL NOT BE RETURNED TO THE EVENT AREA.

Etkinlik Kuralları

Girişlerde kadın ve erkek oranına dikkat edilecektir.

18 yaşın altındaki katılımcılar etkinliğe alınmayacaktır.

Satın alınan biletlerde iptal, iade ve değişiklik yapılmamaktadır.

Organizatör, programda ve bilet fiyatlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

biletimGO ve Bilet Satış Noktaları harici mecralardan alınan biletlerin sorumluluğu katılımcıya aittir.

Organizatör, etkinliğe uygun görülmeyen kişileri bilet ücreti iade edilmek şartıyla alana kabul etmeme hakkını saklı tutar.

Organizatör, etkinliğin başlangıcından itibaren katılımcıların huzurunu bozabilecek ve etkinliğe zarar verebilecek davranışta bulunanlara bilet iadesi yapmaksızın etkinlik alanından uzaklaştırma hakkına sahiptir.

Katılımcılar etkinlik alanına girişleriyle, etkinlik boyunca video ve fotoğraflarının çekilmesini; çekilen video ve fotoğrafların organizatör tarafından tüm mecralardan halka açık olarak kullanılabileceğini kabul etmiş sayılır.

Etkinlik alanına yiyecek, içecek, plastik şişe, teneke kutu, yanıcı, patlayıcı ve yasaklı madde, parlayıcı kesici ve/veya delici olarak kullanılabilecek her türlü alet, lazer imleci ve her türlü yasa dışı madde ile girmek yasaktır.

Bilet satın alanlar, güvenlik ekibinin belirleyeceği üst ve çanta araması dahil her türlü güvenlik önlemini kabul etmiş sayılır. Bu önlemlere uymak istemeyen katılımcıların, etkinliğe giriş haklarının iptal edileceği gibi bilet iadeleri de yapılmayacaktır.

Etkinlik Bilgileri

Başlangıç Aralık 25, 2022 20:00
Bitiş Aralık 26, 2022 03:00
Organizatör Darian Organization
Kategori Parti
Groundy Kadıköy Osmanağa, Osmancık Sokak, No:3/A, 34714 - Kadıköy / İstanbul
Etkinlik Sayfaları

Yorumlar