Etkinlik sona ermiştir.

Etkinlik Detay

Birbirinden değerli rapçilerimizin sahne alacağı MIC CHECK II ile kaldığımız yerden Tunalı'nın kalbi mekan @waveankara 'da rapçilerimizin beğenilen şarkılarını söylediği ve afterında DJ ile eğlencenin doruklarında olacağımız konserle sizleri 15 Nisan'da bekliyoruz.

Lion Medya değerli sanatçılarımızdan; OZİKEY, KETSLASH, VİVO, KİRU ve birbirinden güzel raplere ses olan; ASP, SÖKMENSB, ŞANLITÜRK, YBS, OZBOORA, COOPER, AK47ELLA sizlerle olacak!!

After Stage; DJ Zeynep Akçay - DJ Onur Erkaya

Etkinlik Kuralları

Girişlerde kadın ve erkek oranına dikkat edilecektir.

18 yaşın altındaki katılımcılar etkinliğe alınmayacaktır.

Satın alınan biletlerde iptal, iade ve değişiklik yapılmamaktadır.

Organizatör, programda ve bilet fiyatlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

biletimGO ve Bilet Satış Noktaları harici mecralardan alınan biletlerin sorumluluğu katılımcıya aittir.

Organizatör, etkinliğe uygun görülmeyen kişileri bilet ücreti iade edilmek şartıyla alana kabul etmeme hakkını saklı tutar.

Organizatör, etkinliğin başlangıcından itibaren katılımcıların huzurunu bozabilecek ve etkinliğe zarar verebilecek davranışta bulunanlara bilet iadesi yapmaksızın etkinlik alanından uzaklaştırma hakkına sahiptir.

Katılımcılar etkinlik alanına girişleriyle, etkinlik boyunca video ve fotoğraflarının çekilmesini; çekilen video ve fotoğrafların organizatör tarafından tüm mecralardan halka açık olarak kullanılabileceğini kabul etmiş sayılır.

Etkinlik alanına yiyecek, içecek, plastik şişe, teneke kutu, yanıcı, patlayıcı ve yasaklı madde, parlayıcı kesici ve/veya delici olarak kullanılabilecek her türlü alet, lazer imleci ve her türlü yasa dışı madde ile girmek yasaktır.

Bilet satın alanlar, güvenlik ekibinin belirleyeceği üst ve çanta araması dahil her türlü güvenlik önlemini kabul etmiş sayılır. Bu önlemlere uymak istemeyen katılımcıların, etkinliğe giriş haklarının iptal edileceği gibi bilet iadeleri de yapılmayacaktır.

Etkinlik Bilgileri

Başlangıç Nisan 15, 2023 20:00
Bitiş Nisan 16, 2023 05:00
Organizatör LION MEDYA
Kategori Parti
Wave Club Kokteyl & Bar Remzi Oğuz Arık Mahallesi Tunalı Hilmi Caddesi No: 106 - Çankaya / Ankara
Etkinlik Sayfaları

Yorumlar

person
mail