Etkinlik sona ermiştir.

Etkinlik Detay

Etkinliklerimiz 19.00'da başlayıp 22.30'a kadar devam etmektedir.

Duyusal deneyimlerle dolu, kendi markanızı oluşturabileceğiniz eşsiz bir deneyime hazır mısınız? Öyleyse sizi Mondrian Sanat Atölyesi'ne bekliyoruz.

1 kadeh şarap, nefis ikramlar ve muhteşem müzik eşliğinde; kendinize özel bir parfüm oluşturma fırsatı bulacağınız bu atölyede; doğal ve sentetik kokuları nasıl birleştireceğinize dair, pratiğe dönüştürülebilir bilgiler edineceksiniz. Ayrıca, farklı bileşenlerin kullanımı hakkında da ayrıntılı bilgi sahibi olacaksınız. Hangi kokuların bir araya getirilmesiyle farklı koku profilleri oluşturulabileceğine dair pratik bilgiler edineceksiniz.

Kendinize özgü bir parfüm oluşturmak için gerekli malzemelerle donatılmış bir masada kendi parfümünüzü yaparken; öğrenilen bilgileri kullanarak, kendinize özel kokunuzu yapabileceksiniz. Eğitmenlerimiz, her bir katılımcının parfümünün bileşenlerini doğru bir şekilde karıştırmasına yardımcı olacaklar. Sonuç olarak, katılımcılar, kendi imzalarını taşıyan bir parfüme sahip olacaklar.

İkramdan sonra şaraba devam etmek isteyenler 'Şarabını Al Gel' konseptimizle devam edebilir.

Etkinlik Kuralları

18 yaşın altındaki katılımcılar etkinliğe alınmayacaktır.

Satın alınan biletlerde iptal, iade ve değişiklik yapılmamaktadır.

Organizatör, programda ve bilet fiyatlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

biletimGO ve Bilet Satış Noktaları harici mecralardan alınan biletlerin sorumluluğu katılımcıya aittir.

Organizatör, etkinliğe uygun görülmeyen kişileri bilet ücreti iade edilmek şartıyla alana kabul etmeme hakkını saklı tutar.

Organizatör, etkinliğin başlangıcından itibaren katılımcıların huzurunu bozabilecek ve etkinliğe zarar verebilecek davranışta bulunanlara bilet iadesi yapmaksızın etkinlik alanından uzaklaştırma hakkına sahiptir.

Katılımcılar etkinlik alanına girişleriyle, etkinlik boyunca video ve fotoğraflarının çekilmesini; çekilen video ve fotoğrafların organizatör tarafından tüm mecralardan halka açık olarak kullanılabileceğini kabul etmiş sayılır.

Etkinlik Bilgileri

Başlangıç Mayıs 25, 2024 19:00
Bitiş Mayıs 26, 2024 22:30
Kategori Workshop
Mondrian Sanat Atölyesi Prof. Dr. Ahmet Taner Kışlalı Mahallesi 2833. Sokak No: 78 - Çayyolu - Çankaya / Ankara
Etkinlik Sayfaları

Yorumlar

person
mail