Standart Bilet + Şans Kartı
Bilet Fiyatı 300.00 Satın Al
Stand
Bilet Fiyatı 4400.00 Satın Al
Caddebostan Loca Kapora
Bilet Fiyatı 2000.00 Satın Al
Bostancı Loca Kapora
Bilet Fiyatı 2000.00 Satın Al
Yeniköy Loca Kapora
Bilet Fiyatı 2000.00 Satın Al
Erenköy Loca Kapora
Bilet Fiyatı 2000.00 Satın Al
Bebek Loca Kapora
Bilet Fiyatı 2000.00 Satın Al

Etkinlik Detay

Colony olarak Monopoly oyununu gerçek hayata taşıyoruz. 5 Aralık'ta Boaz Middle da düzenleyecek olduğumuz partimizde Doğuş Cabakcor, Evren Esi ve Emircan Tartar gibi çeşitli DJlerin bize eşlik edeceği partimize hepiniz davetlisiniz.

Konsept Bilgisi
İçerde loca veya stand seçimi yapıldıktan sonra her locaya ve standa ilçe isimleri verilecektir. Standlar; Beşiktaş, Taksim, Beyoğlu vb. Localar ise Caddebostan, Nişantaşı, Bebek vb. şeklinde adlandırılacaktır.

Açtığınız her şişe otel yerine ve açılan her şampanya ev yerine geçecektir. Oyun sonunda ev ve otel sayılarına göre şans ve kamu fonu kartları dağıtılacaktır. Şans ve kamu fonu kartlarındaki ödüllerle ilgili ekip yetkilileriyle iletişime geçilmelidir.

Etkinlik Kuralları

Girişlerde kadın ve erkek oranına dikkat edilecektir.

18 yaşın altındaki katılımcılar etkinliğe alınmayacaktır.

Satın alınan biletlerde iptal, iade ve değişiklik yapılmamaktadır.

Organizatör, programda ve bilet fiyatlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

biletimGO ve Bilet Satış Noktaları harici mecralardan alınan biletlerin sorumluluğu katılımcıya aittir.

Organizatör, etkinliğin başlangıcından itibaren katılımcıların huzurunu bozabilecek ve etkinliğe zarar verebilecek davranışta bulunanlara bilet iadesi yapmaksızın etkinlik alanından uzaklaştırma hakkına sahiptir.

Katılımcılar etkinlik alanına girişleriyle, etkinlik boyunca video ve fotoğraflarının çekilmesini; çekilen video ve fotoğrafların organizatör tarafından tüm mecralardan halka açık olarak kullanılabileceğini kabul etmiş sayılır.

Etkinlik alanına yiyecek, içecek, plastik şişe, teneke kutu, yanıcı, patlayıcı ve yasaklı madde, parlayıcı kesici ve/veya delici olarak kullanılabilecek her türlü alet, lazer imleci ve her türlü yasa dışı madde ile girmek yasaktır.

Bilet satın alanlar, güvenlik ekibinin belirleyeceği üst ve çanta araması dahil her türlü güvenlik önlemini kabul etmiş sayılır. Bu önlemlere uymak istemeyen katılımcıların, etkinliğe giriş haklarının iptal edileceği gibi bilet iadeleri de yapılmayacaktır.

Etkinlik Bilgileri

Başlangıç Aralık 05, 2023 11:00
Bitiş Aralık 06, 2023 03:30
Organizatör Colony
Kategori Parti
Boâz Middle Kuruçeşme Mahallesi Muallim Naci Caddesi No: 91 - Beşiktaş / İstanbul
Etkinlik Sayfaları

Yorumlar