Giriş Bileti
Bilet Fiyatı 200.00 Satın Al

Etkinlik Detay

Cennetten düşen ilk müzikomedyen tanesi anlamına gelen Murtivizyon aslında şeytanın  atanamayan bir melek olduğunu düşünürken duygularını New Orleans’ta şeytan icadı olduğu düşünülen gitarla melodilere döküyor.  Gösteri aynı zamanda tüm  “tur atmak zorunda bırakılan Murat’ların” da iç sesi oluyor.

23 Şubat Cuma günü saat 20:00 Murtivizyon Standup Gösterisi Bedi Sanat’ta...

Süre:75 Dakika

Etkinlik Kuralları

Girişlerde kadın ve erkek oranına dikkat edilecektir.

18 yaşın altındaki katılımcılar etkinliğe alınmayacaktır.

Satın alınan biletlerde iptal, iade ve değişiklik yapılmamaktadır.

Organizatör, programda ve bilet fiyatlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

biletimGO ve Bilet Satış Noktaları harici mecralardan alınan biletlerin sorumluluğu katılımcıya aittir.

Organizatör, etkinliğe uygun görülmeyen kişileri bilet ücreti iade edilmek şartıyla alana kabul etmeme hakkını saklı tutar.

Organizatör, etkinliğin başlangıcından itibaren katılımcıların huzurunu bozabilecek ve etkinliğe zarar verebilecek davranışta bulunanlara bilet iadesi yapmaksızın etkinlik alanından uzaklaştırma hakkına sahiptir.

Katılımcılar etkinlik alanına girişleriyle, etkinlik boyunca video ve fotoğraflarının çekilmesini; çekilen video ve fotoğrafların organizatör tarafından tüm mecralardan halka açık olarak kullanılabileceğini kabul etmiş sayılır.

Etkinlik alanına yiyecek, içecek, plastik şişe, teneke kutu, yanıcı, patlayıcı ve yasaklı madde, parlayıcı kesici ve/veya delici olarak kullanılabilecek her türlü alet, lazer imleci ve her türlü yasa dışı madde ile girmek yasaktır.

Bilet satın alanlar, güvenlik ekibinin belirleyeceği üst ve çanta araması dahil her türlü güvenlik önlemini kabul etmiş sayılır. Bu önlemlere uymak istemeyen katılımcıların, etkinliğe giriş haklarının iptal edileceği gibi bilet iadeleri de yapılmayacaktır.

Etkinlik Bilgileri

Başlangıç Şubat 23, 2024 20:00
Bitiş Şubat 23, 2024 21:15
Organizatör BediSanat
Kategori Sahne
Bedi Sanat Korkutreis Mah. Necatibey Caddesi 56/B
Etkinlik Sayfaları

Yorumlar

person
mail