Giriş Bileti
Bilet Fiyatı 169.00 Satın Al

Etkinlik Detay

Musical Face-Off: 10.000 TL Ödüllü Büyük Rap Yarışması ve Tepki Konseri!

Kameralar hazır, sahne ayarlandı ve mikrofonlar açık! Musical Face-Off için geri sayım başladı! 1 Aralık Cuma günü Bakırköy Sahne74'te, Fonetik Medyadan SELİMCAN ÖNER'in sunacağı ve TEPKİ'nin de sahne alıp kazananı açıklayacağı yarışmada bize katılın! 20 sanatçının yarışacağı ve Tepki'nin Konser vereceği bu özel gecede sınırları zorlayan bir deneyim yaşayın!

18 yaş altı sanatçı ve dinleyicilerin katılımı serbesttir. (Alkol satışı 18 yaş altına yapılmayacaktır.)

Etkinlik Kuralları

Satın alınan biletlerde iptal, iade ve değişiklik yapılmamaktadır.

Organizatör, programda ve bilet fiyatlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

biletimGO ve Bilet Satış Noktaları harici mecralardan alınan biletlerin sorumluluğu katılımcıya aittir.

Organizatör, etkinliğin başlangıcından itibaren katılımcıların huzurunu bozabilecek ve etkinliğe zarar verebilecek davranışta bulunanlara bilet iadesi yapmaksızın etkinlik alanından uzaklaştırma hakkına sahiptir.

Katılımcılar etkinlik alanına girişleriyle, etkinlik boyunca video ve fotoğraflarının çekilmesini; çekilen video ve fotoğrafların organizatör tarafından tüm mecralardan halka açık olarak kullanılabileceğini kabul etmiş sayılır.

Etkinlik alanına yiyecek, içecek, plastik şişe, teneke kutu, yanıcı, patlayıcı ve yasaklı madde, parlayıcı kesici ve/veya delici olarak kullanılabilecek her türlü alet, lazer imleci ve her türlü yasa dışı madde ile girmek yasaktır.

Bilet satın alanlar, güvenlik ekibinin belirleyeceği üst ve çanta araması dahil her türlü güvenlik önlemini kabul etmiş sayılır. Bu önlemlere uymak istemeyen katılımcıların, etkinliğe giriş haklarının iptal edileceği gibi bilet iadeleri de yapılmayacaktır.

Etkinlik Bilgileri

Başlangıç Aralık 01, 2023 20:00
Bitiş Aralık 02, 2023 00:30
Organizatör JOIN plus
Kategori Konser
Bakırköy Sahne 74 Zeytinlik Mahallesi Yakut Sokak No: 7 - Bakırköy / İstanbul
Etkinlik Sayfaları

Yorumlar