Etkinlik sona ermiştir.

Etkinlik Detay

Musical Face-Off: 15.000 TL Ödüllü Büyük Rap Yarışması ve Allame Konseri!

Kameralar hazır, sahne ayarlandı ve mikrofonlar açık! Musical Face-Off için geri sayım başladı! 12 Şubat pazartesi günü Dorock XL'ta, Fonetik Medyadan SELİMCAN ÖNER'in sunacağı ve ALLAME'nin de sahne alıp kazananı açıklayacağı yarışmada bize katılın! 20 sanatçının yarışacağı ve ALLAME'nin Konser vereceği bu özel gecede sınırları zorlayan bir deneyim yaşayın!

Etkinlik Kuralları

18 yaşın altındaki katılımcılar etkinliğe alınmayacaktır.

Satın alınan biletlerde iptal, iade ve değişiklik yapılmamaktadır.

Organizatör, programda ve bilet fiyatlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

biletimGO ve Bilet Satış Noktaları harici mecralardan alınan biletlerin sorumluluğu katılımcıya aittir.

Organizatör, etkinliğe uygun görülmeyen kişileri bilet ücreti iade edilmek şartıyla alana kabul etmeme hakkını saklı tutar.

Organizatör, etkinliğin başlangıcından itibaren katılımcıların huzurunu bozabilecek ve etkinliğe zarar verebilecek davranışta bulunanlara bilet iadesi yapmaksızın etkinlik alanından uzaklaştırma hakkına sahiptir.

Katılımcılar etkinlik alanına girişleriyle, etkinlik boyunca video ve fotoğraflarının çekilmesini; çekilen video ve fotoğrafların organizatör tarafından tüm mecralardan halka açık olarak kullanılabileceğini kabul etmiş sayılır.

Etkinlik alanına yiyecek, içecek, plastik şişe, teneke kutu, yanıcı, patlayıcı ve yasaklı madde, parlayıcı kesici ve/veya delici olarak kullanılabilecek her türlü alet, lazer imleci ve her türlü yasa dışı madde ile girmek yasaktır.

Bilet satın alanlar, güvenlik ekibinin belirleyeceği üst ve çanta araması dahil her türlü güvenlik önlemini kabul etmiş sayılır. Bu önlemlere uymak istemeyen katılımcıların, etkinliğe giriş haklarının iptal edileceği gibi bilet iadeleri de yapılmayacaktır.

Etkinlik Bilgileri

Başlangıç Şubat 12, 2024 20:00
Bitiş Şubat 12, 2024 23:59
Organizatör JOIN plus
Kategori Konser
Dorock XL Kadıköy Caferağa Mahallesi Neşet Ömer Sokak No: 3/C - Kadıköy / İstanbul
Etkinlik Sayfaları

Yorumlar

person
mail