Etkinlik sona ermiştir.

Etkinlik Detay

Upside olarak size yeni etkinliğimizi duyurmaktan büyük mutluluk duyuyoruz.16 Mayıs Perşembe saat 21:00’de Feraye Nevizade Teras’ta JUNGLE temalı partimize hepiniz davetlisiniz ! Başlangıç saatimiz 21:00 olmakla birlikte hepinizle bu büyülü neon ormanımızda eğlenmek için sabırsızlanıyoruz.

Neon makyajlarımızla bütün geceyi aydınlatacağımız gecede birbirinden yetenekli ekip arkadaşlarımız makyajlarınızı yaparak sizi geceye hazırlayacak ve bütün gece hep beraber parlayacağız✨

Feraye Nevizade Teras’ın bize ev sahipliği yapacağı bu etkinlikte. Şehrin göbeğinde yıldızların altında kendinizi tropikal ormanlarda hissetmeye hazır olun🦍🌴

Sizlerle tanışmak ve sizle eğlenmek için sabırsızlanıyoruz!🎉🍾🪅

📍 Yer: Feraye Nevizade Teras
🗓️ Tarih: 16 Mayıs Perşembe
⏰ Saat: 21.00

Etkinlik Kuralları

Girişlerde kadın ve erkek oranına dikkat edilecektir.

18 yaşın altındaki katılımcılar etkinliğe alınmayacaktır.

Satın alınan biletlerde iptal, iade ve değişiklik yapılmamaktadır.

Organizatör, programda ve bilet fiyatlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

biletimGO ve Bilet Satış Noktaları harici mecralardan alınan biletlerin sorumluluğu katılımcıya aittir.

Organizatör, etkinliğe uygun görülmeyen kişileri bilet ücreti iade edilmek şartıyla alana kabul etmeme hakkını saklı tutar.

Organizatör, etkinliğin başlangıcından itibaren katılımcıların huzurunu bozabilecek ve etkinliğe zarar verebilecek davranışta bulunanlara bilet iadesi yapmaksızın etkinlik alanından uzaklaştırma hakkına sahiptir.

Katılımcılar etkinlik alanına girişleriyle, etkinlik boyunca video ve fotoğraflarının çekilmesini; çekilen video ve fotoğrafların organizatör tarafından tüm mecralardan halka açık olarak kullanılabileceğini kabul etmiş sayılır.

Etkinlik alanına yiyecek, içecek, plastik şişe, teneke kutu, yanıcı, patlayıcı ve yasaklı madde, parlayıcı kesici ve/veya delici olarak kullanılabilecek her türlü alet, lazer imleci ve her türlü yasa dışı madde ile girmek yasaktır.

Bilet satın alanlar, güvenlik ekibinin belirleyeceği üst ve çanta araması dahil her türlü güvenlik önlemini kabul etmiş sayılır. Bu önlemlere uymak istemeyen katılımcıların, etkinliğe giriş haklarının iptal edileceği gibi bilet iadeleri de yapılmayacaktır.

Etkinlik Bilgileri

Başlangıç Mayıs 16, 2024 21:00
Bitiş Mayıs 17, 2024 04:00
Organizatör upside
Kategori Parti
Feraye Nevizade Teras Hüseyinağa Mahallesi Kameriye Sokak Nevizade Sokak No: 11/A - Beyoğlu / İstanbul
Etkinlik Sayfaları

Yorumlar

person
mail