Etkinlik sona ermiştir.

Etkinlik Detay

Bu yılbaşında kapılar Club Mirador'a açılıyor.
8 farklı DJ'in yer aldığı etkinliğimizde sabaha kadar ses kesmek yok.

Kapalı alanda olacak olan etkinliğimizde içeride son ses müziğin tadını çıkartırken havuz başındaki ateşlerde marshmallow kızartıp, barbekümüzde pişecek olan köfte ve sucukla karnınızı doyurabilirsiniz.

Siz de 2022'nin son, 2023'ün ilk dansını bizimle beraber etmek isterseniz biletleri @fakultevent hesabından veya bilet satış temsilcilerimizden temin edebilirsiniz.

Etkinlik Kuralları

Girişlerde kadın ve erkek oranına dikkat edilecektir.

18 yaşın altındaki katılımcılar etkinliğe alınmayacaktır.

Satın alınan biletlerde iptal, iade ve değişiklik yapılmamaktadır.

Organizatör, programda ve bilet fiyatlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

biletimGO ve Bilet Satış Noktaları harici mecralardan alınan biletlerin sorumluluğu katılımcıya aittir.

Organizatör, etkinliğe uygun görülmeyen kişileri bilet ücreti iade edilmek şartıyla alana kabul etmeme hakkını saklı tutar.

Organizatör, etkinliğin başlangıcından itibaren katılımcıların huzurunu bozabilecek ve etkinliğe zarar verebilecek davranışta bulunanlara bilet iadesi yapmaksızın etkinlik alanından uzaklaştırma hakkına sahiptir.

Katılımcılar etkinlik alanına girişleriyle, etkinlik boyunca video ve fotoğraflarının çekilmesini; çekilen video ve fotoğrafların organizatör tarafından tüm mecralardan halka açık olarak kullanılabileceğini kabul etmiş sayılır.

Etkinlik alanına yiyecek, içecek, plastik şişe, teneke kutu, yanıcı, patlayıcı ve yasaklı madde, parlayıcı kesici ve/veya delici olarak kullanılabilecek her türlü alet, lazer imleci ve her türlü yasa dışı madde ile girmek yasaktır.

Bilet satın alanlar, güvenlik ekibinin belirleyeceği üst ve çanta araması dahil her türlü güvenlik önlemini kabul etmiş sayılır. Bu önlemlere uymak istemeyen katılımcıların, etkinliğe giriş haklarının iptal edileceği gibi bilet iadeleri de yapılmayacaktır.

Etkinlik Bilgileri

Başlangıç Aralık 31, 2022 20:00
Bitiş Ocak 01, 2023 06:00
Organizatör Fakülte Event
Kategori Festival
Club Mirador TED Ankara Koleji Arkası Taşpınar Serpme Evler No: 520 - İncek - Gölbaşı / Ankara
Etkinlik Sayfaları

Yorumlar

person
mail