Etkinlik sona ermiştir.

Etkinlik Detay

27 Kasım'da Jungle8 Gayrettepe'de kıyafetlerimizde Kırmızı'nın tutkusunun Siyahın karanlığında parlayacağı efsane bir gece ile eğlence sizleri bekliyor.

BİLET + İÇECEK 200 TL
(İstediğiniz içecek)

Dress-Code: Black or Red

!! TOPLU ALIM İNDİRİMLERİ VE LOCA/STAND BİLGİSİ İCİN DM'DEN İLETİŞİME GEÇİNİZ !!

Etkinlik Kuralları

18 yaşın altındaki katılımcılar etkinliğe alınmayacaktır.

Satın alınan biletlerde iptal, iade ve değişiklik yapılmamaktadır.

Organizatör, etkinliğe uygun görülmeyen kişileri bilet ücreti iade edilmek şartıyla alana kabul etmeme hakkını saklı tutar.

Organizatör, etkinliğin başlangıcından itibaren katılımcıların huzurunu bozabilecek ve etkinliğe zarar verebilecek davranışta bulunanlara bilet iadesi yapmaksızın etkinlik alanından uzaklaştırma hakkına sahiptir.

Katılımcılar etkinlik alanına girişleriyle, etkinlik boyunca video ve fotoğraflarının çekilmesini; çekilen video ve fotoğrafların organizatör tarafından tüm mecralardan halka açık olarak kullanılabileceğini kabul etmiş sayılır.

Etkinlik alanına yiyecek, içecek, plastik şişe, teneke kutu, yanıcı, patlayıcı ve yasaklı madde, parlayıcı kesici ve/veya delici olarak kullanılabilecek her türlü alet, lazer imleci ve her türlü yasa dışı madde ile girmek yasaktır.

Bilet satın alanlar, güvenlik ekibinin belirleyeceği üst ve çanta araması dahil her türlü güvenlik önlemini kabul etmiş sayılır. Bu önlemlere uymak istemeyen katılımcıların, etkinliğe giriş haklarının iptal edileceği gibi bilet iadeleri de yapılmayacaktır.

Etkinlik Bilgileri

Başlangıç Kasım 27, 2022 21:45
Bitiş Kasım 28, 2022 03:00
Organizatör Odeon Events
Kategori Parti
Jungle 8 Jungle8 Gayrettepe
Etkinlik Sayfaları

Yorumlar