Etkinlik sona ermiştir.

Etkinlik Detay

Kartal’da bir şehir efsanesi, dans partilerinin en iyisi Oldies’n Goldies Forever Young, 12 Ocak Cumartesi gecesi sizleri eğlenceye davet ediyor.

Geçmişte yaşadığınız güzel anıların pozitif enerjisini bedenlerinizde hissedeceğiniz, tüm zamanların en iyi dans parçaları eşliğinde dans ederken dostlarınızla nostaljik ve keyifli bir akşam geçireceğiniz bu partide yerinizi alın.

50 ve 60’lı yılların rockn’roll’ları, caz dans parçaları, 70’lerden Boney M, Gloria Gaynor, Donna Summer, Bee Gees, Barry White, Kool & The Gang, KC & The Sunshine Band, James Brown, Village People, 80’lerden Modern Talking, Pet Shop Boys, Falco, Gazebo, Depeche Mode, Alphaville, Bananarama, Blondie, Bob Marley, CC Catch, Wham, The Cure, Soft Cell, REM, Michael Jackson, Madonna, Kim Wilde, Kylie Minogue, Queen, Eurythmics, 90’lardan Snap, Mc Hammer, Ace of Base, Cake...

Bu müthiş müzik şöleni eşliğinde anılarımızda yer etmiş filmlerden kesitler, video klipler ve slayt gösterileri uzun zamandır hatırlamadığınız sürpriz hatıraları hafızalarınızdan günümüze taşıyacak, sizleri zaman içerisinde yolculuğa çıkartacak.

Beyrut Performans - Kartal’da Dans Partilerinin en iyisi…

Biletler Beyrut Performans gişelerinde...

Etkinlik Bilgileri

Başlangıç Ocak 12, 2019 22:30
Bitiş Ocak 13, 2019 01:30
Organizatör
Kategori Parti
Beyrut Performans Kordonboyu cad. Meltem sok. No:16/B KARTAL İSTANBUL
Etkinlik Sayfaları

Yorumlar

person
mail