Etkinlik sona ermiştir.

Etkinlik Detay


Alesta for the FEST!

Geleneksel yelken takımı partisi "Alesta", 10 Haziran'da Vişne Bahçe'de Ankara'nın en eğlenceli ekipleri Jet Rekt, Peachgang ve Beunion sunumuyla geliyor.

7 saat boyunca sürecek unutulmaz DJ performansları, kendine özgün workshoplar ve birbirinden farklı sürprizlerle akıllardan silinmeyecek bu festivale hazır olun!

Müzik, sanat ve sporun harmanlanacagi bu harika deneyime hazırsan '2nd phase' tickets için elini çabuk tut!

Etkinlik Kuralları:

Etkinlikte 18 yaş sınırı vardır. 18 yaşının altındaki katılımcılar alana alınmayacaktır.

Etkinlikte cinsiyet dağılımına dikkat edilecektir.

Etkinlik alanına yiyecek, içecek, yanıcı ve patlayıcı (Deodorant, Sprey VB. dahil), plastik şişe, teneke kutu, yasaklı madde, parlayıcı kesici ve/veya delici olarak kullanılabilecek her türlü alet, lazer imleci ve her türlü yasa dışı madde ile girmek yasaktır.

Organizatör, etkinliğin başlangıcından itibaren katılımcıların huzurunu bozabilecek ve etkinliğe zarar verebilecek davranışta bulunanlara bilet iadesi yapmaksızın etkinlik alanın uzaklaştırma hakkına sahiptir.

Festival için bilet satın alanlar, organizatör ve güvenlik ekibinin belirleyeceği üst ve çanta araması dahil her türlü güvenlik önlemini kabul etmiş sayılır. Bu önlemlere uymak istemeyen katılımcıların, alana giriş haklarının iptal edileceği gibi bilet iadesi de yapılmayacaktır.

biletimGO ve Bilet Satış Noktaları harici mecralardan alınan biletlerin sorumluluğu katılımcıya aittir.

Organizasyon sahibi etkinliğe uygun görülmeyen kişileri bilet ücreti iade edilmek şartıyla alana kabul etmeme hakkını saklı tutar.

Katılımcılar etkinlik alanına girişleriyle, etkinlik boyunca video ve fotoğraflarının çekilmesini; çekilen video ve fotoğrafların organizatör tarafından tüm mecralardan halka açık olarak kullanılabileceğini kabul etmiş sayılır.

Etkinlik Bilgileri

Başlangıç Haziran 10, 2022 18:00
Bitiş Haziran 11, 2022 01:00
Organizatör Jet Rekt
Kategori Festival
Cherry Garden ODTÜ Mezunlar Derneği Vişnelik Tesisleri
Etkinlik Sayfaları

Yorumlar