Etkinlik sona ermiştir.

Etkinlik Detay

DIRECTIONERS HAZIR MIYIZ?
One Direction Night ile sizinle birlikte çok nostaljik bir yolculuğa çıkacağız!

One Direction grubunun ve daha sonrasında üyelerinin bireysel kariyerlerinde yayınladığı en sevdiğiniz şarkılara hep birlikte eşlik edip dans ederken kendinizi muhtemelen küçüklüğünüzden beri hayalini kurduğunuz bir partide bulacaksınız.

One Direction temalı gecemizde özel kokteyller, dekorasyonlar ve sürprizlerimiz olacak. Aynı zamanda temaya en uygun giyinen fanlar için düzenleyeceğimiz cosplay yarışmamızın kazananına da çok nostaljik bir hediye vereceğiz.

Fandom ruhunu yeniden yaşamak için 10 Ocak Çarşamba günü The Wall Saloon & Performance'da buluşalım!

* Etkinliğimiz 18 yaş ve üzeridir.

Etkinlik Kuralları

18 yaşın altındaki katılımcılar etkinliğe alınmayacaktır.

Organizatör, programda ve bilet fiyatlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

biletimGO ve Bilet Satış Noktaları harici mecralardan alınan biletlerin sorumluluğu katılımcıya aittir.

Organizatör, etkinliğe uygun görülmeyen kişileri bilet ücreti iade edilmek şartıyla alana kabul etmeme hakkını saklı tutar.

Organizatör, etkinliğin başlangıcından itibaren katılımcıların huzurunu bozabilecek ve etkinliğe zarar verebilecek davranışta bulunanlara bilet iadesi yapmaksızın etkinlik alanından uzaklaştırma hakkına sahiptir.

Katılımcılar etkinlik alanına girişleriyle, etkinlik boyunca video ve fotoğraflarının çekilmesini; çekilen video ve fotoğrafların organizatör tarafından tüm mecralardan halka açık olarak kullanılabileceğini kabul etmiş sayılır.

Etkinlik alanına yiyecek, içecek, plastik şişe, teneke kutu, yanıcı, patlayıcı ve yasaklı madde, parlayıcı kesici ve/veya delici olarak kullanılabilecek her türlü alet, lazer imleci ve her türlü yasa dışı madde ile girmek yasaktır.

Bilet satın alanlar, güvenlik ekibinin belirleyeceği üst ve çanta araması dahil her türlü güvenlik önlemini kabul etmiş sayılır. Bu önlemlere uymak istemeyen katılımcıların, etkinliğe giriş haklarının iptal edileceği gibi bilet iadeleri de yapılmayacaktır.

Etkinlik Bilgileri

Başlangıç Ocak 10, 2024 19:00
Bitiş Ocak 11, 2024 00:00
Organizatör Pop Cult
Kategori Parti
The Wall Saloon & Performance Validei Atik Mahallesi Neşet Ömer Sokak No: 5-7/A - Kadıköy / İstanbul
Etkinlik Sayfaları

Yorumlar

person
mail