Etkinlik sona ermiştir.

Etkinlik Detay

ONE DIRECTION NIGHT İLK DEFA İZMİR’DE 😍 Directioners olarak nostalji dolu bir gece için 23 Şubat Cuma günü Hangout Cure’da buluşuyoruz!

One Direction temalı gecemizde özel kokteyller, dekorasyonlar ve özel sürprizlerimiz olacak 🥳

One Direction grubunun ve üyelerinin bireysel kataloglarından en sevdiğiniz şarkılara hep birlikte eşlik edip dans ederken kendinizi muhtemelen küçüklüğünüzden beri hayalini kurduğunuz bir partide bulacaksınız.

Fandom ruhunu yeniden yaşamak için biodaki linkten ve biletimGO üzerinden biletinizi alıp bizimle unutmayın ❤️

* Etkinliğimiz 18 yaş ve üzeridir.

Etkinlik Kuralları

18 yaşın altındaki katılımcılar etkinliğe alınmayacaktır.

Satın alınan biletlerde iptal, iade ve değişiklik yapılmamaktadır.

Organizatör, programda ve bilet fiyatlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

biletimGO ve Bilet Satış Noktaları harici mecralardan alınan biletlerin sorumluluğu katılımcıya aittir.

Organizatör, etkinliğe uygun görülmeyen kişileri bilet ücreti iade edilmek şartıyla alana kabul etmeme hakkını saklı tutar.

Organizatör, etkinliğin başlangıcından itibaren katılımcıların huzurunu bozabilecek ve etkinliğe zarar verebilecek davranışta bulunanlara bilet iadesi yapmaksızın etkinlik alanından uzaklaştırma hakkına sahiptir.

Katılımcılar etkinlik alanına girişleriyle, etkinlik boyunca video ve fotoğraflarının çekilmesini; çekilen video ve fotoğrafların organizatör tarafından tüm mecralardan halka açık olarak kullanılabileceğini kabul etmiş sayılır.

Etkinlik alanına yiyecek, içecek, plastik şişe, teneke kutu, yanıcı, patlayıcı ve yasaklı madde, parlayıcı kesici ve/veya delici olarak kullanılabilecek her türlü alet, lazer imleci ve her türlü yasa dışı madde ile girmek yasaktır.

Bilet satın alanlar, güvenlik ekibinin belirleyeceği üst ve çanta araması dahil her türlü güvenlik önlemini kabul etmiş sayılır. Bu önlemlere uymak istemeyen katılımcıların, etkinliğe giriş haklarının iptal edileceği gibi bilet iadeleri de yapılmayacaktır.

Etkinlik Bilgileri

Başlangıç Şubat 23, 2024 20:00
Bitiş Şubat 24, 2024 00:00
Organizatör Pop Cult
Kategori Parti
Hangout Cure Kazımdirik Mahallesi Üniversite Caddesi No: 94/A - Bornova / İzmir
Etkinlik Sayfaları

Yorumlar

person
mail