Yarışmacı Bileti
Bilet Fiyatı 350,00 Satın Al
Seyirci Bileti
Bilet Fiyatı 250,00 Satın Al

Etkinlik Detay

Dünyada bir ilk #oneshotstandupyarışması her iki kişiden birinin komik olduğu ülkemizde en komiği arıyoruz ve komikliğini ödüllendiriyoruz. @efsahnebeyoglu komedi clup, standup gecesinde sahneye çıkıp Bir (1) dakika içerisinde şakanızı en iyi şekilde seyirciyi etkileyip dijital bir uygulamada yapılan seyirci oylamasında en yüksek oyu alan seyircinin 5000 TL para ödülünü alıyor. Komedi gecemizde sahneye çıkmak için herhangi bir sahne  eğitiminiz olmasına gerek yok, bilet almanız ön koşul ikinci koşul ise sahneye çıkacağınız belirtip istenen bilgileri vermeniz yeterli.  

Not : Yarışmamız sunucusu @mehmetmayda58 dir ve #oneshot stand up yarışmamız  gerek görülen tüm yasal izinleri alınmıştır.
2. @efsahnebeyoglu komedi kulübü gerekli gördüğünde etkinliği kayda alma hakkına sahiptir bileti almanız bu şartı kabul ettiğiniz anlamına gelir.

Youtube shortslar:

1. DUYURU : https://youtube.com/shorts/OjaYFYeye4s

2. BÜYÜK ÖDÜL : https://www.youtube.com/shorts/D5Rmmz3MZ4I

3. NE VADD EDİYORUZ : https://www.youtube.com/shorts/F9chzAuMaCs

Etkinlik Kuralları

Satın alınan biletlerde iptal, iade ve değişiklik yapılmamaktadır.

Organizatör, programda ve bilet fiyatlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

biletimGO ve Bilet Satış Noktaları harici mecralardan alınan biletlerin sorumluluğu katılımcıya aittir.

Organizatör, etkinliğe uygun görülmeyen kişileri bilet ücreti iade edilmek şartıyla alana kabul etmeme hakkını saklı tutar.

Organizatör, etkinliğin başlangıcından itibaren katılımcıların huzurunu bozabilecek ve etkinliğe zarar verebilecek davranışta bulunanlara bilet iadesi yapmaksızın etkinlik alanından uzaklaştırma hakkına sahiptir.

Katılımcılar etkinlik alanına girişleriyle, etkinlik boyunca video ve fotoğraflarının çekilmesini; çekilen video ve fotoğrafların organizatör tarafından tüm mecralardan halka açık olarak kullanılabileceğini kabul etmiş sayılır.

Etkinlik Bilgileri

Başlangıç Haziran 29, 2024 19:30
Bitiş Haziran 29, 2024 22:00
Kategori Stand-Up
Efsahne Beyoğlu Kuloğlu Mahallesi İstiklâl Caddesi Sadri Alışık Sokak No: 24 Kat: 3 - Beyoğlu / İstanbul
Etkinlik Sayfaları

Yorumlar

person
mail