Etkinlik sona ermiştir.

Etkinlik Detay

Kırgın Çiçekler” ve “Börü “ gibi başarılı yapımlardan tanımadığınız Ozan Altınbıçak tek kişilik stand-up gösterisiyle Haymatlos Mekanda !

Etkinlik Kuralları

biletimGO ve Bilet Satış Noktaları harici mecralardan alınan biletlerin sorumluluğu katılımcıya aittir.

Organizatör, etkinliğin başlangıcından itibaren katılımcıların huzurunu bozabilecek ve etkinliğe zarar verebilecek davranışta bulunanlara bilet iadesi yapmaksızın etkinlik alanından uzaklaştırma hakkına sahiptir.

Katılımcılar etkinlik alanına girişleriyle, etkinlik boyunca video ve fotoğraflarının çekilmesini; çekilen video ve fotoğrafların organizatör tarafından tüm mecralardan halka açık olarak kullanılabileceğini kabul etmiş sayılır.

Etkinlik alanına yiyecek, içecek, plastik şişe, teneke kutu, yanıcı, patlayıcı ve yasaklı madde, parlayıcı kesici ve/veya delici olarak kullanılabilecek her türlü alet, lazer imleci ve her türlü yasa dışı madde ile girmek yasaktır.

Bilet satın alanlar, güvenlik ekibinin belirleyeceği üst ve çanta araması dahil her türlü güvenlik önlemini kabul etmiş sayılır. Bu önlemlere uymak istemeyen katılımcıların, etkinliğe giriş haklarının iptal edileceği gibi bilet iadeleri de yapılmayacaktır.

Etkinlik Bilgileri

Başlangıç Nisan 07, 2024 20:20
Bitiş Nisan 07, 2024 21:40
Organizatör Ozan Altınbıçak
Kategori Sahne
Haymatlos Mekan Kavaklıdere Mahallesi Konur Sokak No: 73/B - Çankaya / Ankara
Etkinlik Sayfaları

Yorumlar

person
mail