Etkinlik sona ermiştir.

Etkinlik Detay

Pinhani, 23 Şubat Cuma günü muhteşem performansı ile Anemon Trabzon Otel'de sevenleriyle buluşuyor…

'Bilir O Beni', ‘Dünyadan Uzak’, ‘Ne Güzel Güldün’ ve ‘Hele Bi Gel’ gibi meşhur şarkılarıyla müzik dünyasındaki yerlerini sağlamlaştıran Pinhani, Trabzon'da sizi bekliyor.

Etkinlik Kuralları

Satın alınan biletlerde iptal, iade ve değişiklik yapılmamaktadır.

Organizatör, programda ve bilet fiyatlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

biletimGO ve Bilet Satış Noktaları harici mecralardan alınan biletlerin sorumluluğu katılımcıya aittir.

Organizatör, etkinliğe uygun görülmeyen kişileri bilet ücreti iade edilmek şartıyla alana kabul etmeme hakkını saklı tutar.

Organizatör, etkinliğin başlangıcından itibaren katılımcıların huzurunu bozabilecek ve etkinliğe zarar verebilecek davranışta bulunanlara bilet iadesi yapmaksızın etkinlik alanından uzaklaştırma hakkına sahiptir.

Katılımcılar etkinlik alanına girişleriyle, etkinlik boyunca video ve fotoğraflarının çekilmesini; çekilen video ve fotoğrafların organizatör tarafından tüm mecralardan halka açık olarak kullanılabileceğini kabul etmiş sayılır.

Etkinlik alanına yiyecek, içecek, plastik şişe, teneke kutu, yanıcı, patlayıcı ve yasaklı madde, parlayıcı kesici ve/veya delici olarak kullanılabilecek her türlü alet, lazer imleci ve her türlü yasa dışı madde ile girmek yasaktır.

Bilet satın alanlar, güvenlik ekibinin belirleyeceği üst ve çanta araması dahil her türlü güvenlik önlemini kabul etmiş sayılır. Bu önlemlere uymak istemeyen katılımcıların, etkinliğe giriş haklarının iptal edileceği gibi bilet iadeleri de yapılmayacaktır.

Etkinlik Bilgileri

Başlangıç Şubat 23, 2024 20:30
Bitiş Şubat 24, 2024 00:00
Organizatör KÖROĞLU MEDİA
Kategori Konser
Anemon Trabzon Otel Pelitli Mahallesi Mimar Sinan Caddesi İpek Sokak Havaalanı No: 2 - Ortahisar / Trabzon
Etkinlik Sayfaları

Yorumlar

person
mail