Etkinlik sona ermiştir.

Etkinlik Detay

7 Mayıs Pazar günü Benight yine ilgileri üstüne çekecek bir etkinliğe imza atıyor.

Pink Party konseptini sizlere sunuyoruz . Kastel'i pembeyle süsleyeceğimiz bu etkinlik sizleri sürprizlere ve eğlenceye çağırıyor.

Line up

- Ewa
- Pelin Varlık
- Meltem Hayırlı
- ICY
- Leyna


Biletler seni bekliyor. Pink Party ile seni buluşturmaya can atıyoruz!

EN
7 th of May, Benight is going to take the stage on itself again with the Pink Party concept. This event which will be decorated with pink is calling you to fun and surprises to see it. We are looking forward to meeting up to you with a Pink Party.

Etkinlik Kuralları

Girişlerde kadın ve erkek oranına dikkat edilecektir.

18 yaşın altındaki katılımcılar etkinliğe alınmayacaktır.

Satın alınan biletlerde iptal, iade ve değişiklik yapılmamaktadır.

Organizatör, programda ve bilet fiyatlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

biletimGO ve Bilet Satış Noktaları harici mecralardan alınan biletlerin sorumluluğu katılımcıya aittir.

Organizatör, etkinliğe uygun görülmeyen kişileri bilet ücreti iade edilmek şartıyla alana kabul etmeme hakkını saklı tutar.

Organizatör, etkinliğin başlangıcından itibaren katılımcıların huzurunu bozabilecek ve etkinliğe zarar verebilecek davranışta bulunanlara bilet iadesi yapmaksızın etkinlik alanından uzaklaştırma hakkına sahiptir.

Katılımcılar etkinlik alanına girişleriyle, etkinlik boyunca video ve fotoğraflarının çekilmesini; çekilen video ve fotoğrafların organizatör tarafından tüm mecralardan halka açık olarak kullanılabileceğini kabul etmiş sayılır.

Etkinlik alanına yiyecek, içecek, plastik şişe, teneke kutu, yanıcı, patlayıcı ve yasaklı madde, parlayıcı kesici ve/veya delici olarak kullanılabilecek her türlü alet, lazer imleci ve her türlü yasa dışı madde ile girmek yasaktır.

Bilet satın alanlar, güvenlik ekibinin belirleyeceği üst ve çanta araması dahil her türlü güvenlik önlemini kabul etmiş sayılır. Bu önlemlere uymak istemeyen katılımcıların, etkinliğe giriş haklarının iptal edileceği gibi bilet iadeleri de yapılmayacaktır.

Etkinlik Bilgileri

Başlangıç Mayıs 07, 2023 21:00
Bitiş Mayıs 08, 2023 04:00
Organizatör Night Factory
Kategori Parti
Kastel Hüseyinağa Mahallesi Kamer Hatun Caddesi No: 10 - Beyoğlu / İstanbul

Yorumlar

person
mail